Marki » D E » drzewno - aromatyczne « Grupy

Isle Ryder D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn

Isle Ryder D.S. & Durga dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 8
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 5 Miałem: 6 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

główne akordy
drzewny
aromatyczny
białe kwiaty
kwiatowy
świeży
miodowy

Isle Ryder marki D.S. & Durga to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Isle Ryder został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są Łodygi topoli, jodła i dzikie kwiaty; nutami serca są jaśmin, Świerk i janowiec barwierski; nutami bazy są sitowie i miód.

Perfume rating: 3.86 out of 5 with 8 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Łodygi topoli Jodła Dzikie kwiaty

Środkowe Nuty
Jaśmin Świerk Janowiec barwierski

Dolne Nuty
Sitowie Miód

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 3
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 2
 
olbrzymia 1
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isle Ryder by D.S. & Durga.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Isle Ryder Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Poniżej była jedna recenzja tego zapachu, nie wiem czemu teraz zniknęła. Nie pamiętam przez kogo była dodana, ale ten ktoś napisał, że to jeden z najpiękniejszych jaśminów jakie dotychczas spotkał w perfumach. Po przeczytaniu byłam bardzo ciekawa tego jaśminu. Niestety u mnie wychyla się prawie niezauważalnie. Czuję go dopiero wtedy gdy dobrze wwącham się w nadgarstek.
Trochę zasmuciłam się tym faktem, ale to nic, bo zapach jest bardzo ciekawy. Jest to najbardziej prawdziwe perfumowe odzwierciedlenie suchej polany w środku lasu jakie do tej pory wąchałam. Spotkanie późnego lata z wczesną jesienią, która nieśmiało zaczyna malować liście drzew swoimi kolorami. Bez trudu rozpoznać można, które z nich to gatunki iglaste a które liściaste. Zieloną polanę ogrzewają jeszcze ciepłe refleksy późnoletniego słońca. Czuć wszystkie zapachy dokoła. Suchej trawy, suchych liści, suchej ziemi. Wszystko jest tak piękne i czas niemalże staje w miejscu.
Isle Ryder to cudowne i beztroskie przypomnienie letniego czasu. Perfumy bardzo mi się podobają, są trwałe i dobrze projektują. Cudowności.
Edit: Miód pojawia się przy obfitej aplikacji. Taki już dobrze scukrzony.

Jan
08
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum D.S. & Durga Isle Ryder, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu D.S. & Durga Isle Ryder, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isle Ryder marki D.S. & Durga. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isle Ryder marki D.S. & Durga reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Kto lubi te perfumy, lubi także
Diptyque Philosykos D.S. & Durga Spirit of the Glen Andree Putman Un Peu d`Amour Naomi Goodsir Or du Serail Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Masaki Matsushima Masaki Shiro Guerlain Shalimar Parfum Initial Serge Lutens Chergui Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic The Different Company Oriental Lounge The Different Company Pure eVe Nasomatto Narcotic Venus Serge Lutens Datura Noir Guerlain Teazzurra Penhaligon`s Peoneve Balenciaga Rosabotanica Serge Lutens Santal Majuscule The Different Company Sublime Balkiss Givenchy Organza Indecence Balenciaga Florabotanica

Advertisement

Popularne marki i zapachy: