Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dark Rose Czech & Speake dla kobiet

Dark Rose Czech & Speake dla kobiet

agarowy
Dark Rose Czech & Speake dla kobiet Zdjęcia

Dark Rose marki Czech & Speake to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dark Rose został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są szafran i róża; nutami serca są paczula, drzewo sandałowe i agar (oud); nutami bazy są piżmo i ambra.

Szafran Róża

Paczula Drzewo sandałowe Agar (oud)

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Rose by Czech & Speake.

Dark Rose Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Dark Rose, czyli nazwa w sam raz dla mnie.Oczami wyobraźni widziałam już piękną, niemal czarną jak noc różę ciasno splecioną z równie mrocznym, drapieżnym oudem w towarzystwie szafranu i delikatnego sandałowca. Perfumy jednak lubią płatać figle i Dark Rose nieco mnie zawiodło, bowiem nie jest to do końca to na co liczyłam. Jest karminowa róża, dumna i bardzo kobieca, a wraz z nią charakterystyczna oudowa nuta znana mi np. z kompozycji Montale, ale mniej w nim mocy. Ten duet to jedyne co czuję i nie zmienia się absolutnie od początku do końca. Mam też wrażenie, że gdzieś już czułam dokładnie to samo tylko nie umiem sobie przypomnieć gdzie to było i jaki zapach pachnie identycznie. Niemniej Dark Rose to nie jest nic kompletnie oryginalnego i niespotykanego. To oudowa róża. Owszem piękna i żeby nie było: ona nie jest ani konfiturowa ani stricte ogrodowa. Jednak monotonnośc tego zapachu jak i bardzo słabe ( na mnie) parametry sprawiają, że uważam , iż cena tych perfum jest zbyt wygórowana. Jako miłośniczka oudu z różą cieszę się, że mogłam poznać ten zapach, ale się nim nie zachwycam.

2017
cappy76
cappy76

Piękny różany zapach otulony oudem. Zapach zimny,powściągliwy,świeży a zarazem słodki. A już myślałam,że takie klimaty nie będą mnie kręcić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Czech & Speake Dark Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Czech & Speake Dark Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Rose marki Czech & Speake. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Rose marki Czech & Speake reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Carolina Herrera CH Rance 1795 Josephine Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Pierre Guillaume PG05 L'Eau de Circe Sarantis C-Thru Purple Diamond Floris Zinnia Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Morris Gocce di Napoleon Playboy Play It Spicy Oriflame Tsun Lai