Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cuba Gold Cuba Paris dla mężczyzn

Cuba Gold Cuba Paris dla mężczyzn

Cuba Gold Cuba Paris dla mężczyzn Zdjęcia Cuba Gold Cuba Paris dla mężczyzn Zdjęcia

Cuba Gold marki Cuba Paris to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, wetyweria, bergamotka, nuty drzewne i jaśmin.

Lawenda Wetyweria Bergamotka Nuty drzewne Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuba Gold by Cuba Paris.

Le Male
Cabana
Jacomo de Jacomo Rouge
Africa
Double Whisky

Cuba Gold Recenzje Perfum

MatWawa
MatWawa

Produkt za dwie dychy, a pachnie identycznie jak Le Male.
Parametry przeciętne, ale jak na taką cenę, jest super.
Nawet -co ciekawe- butelka jest pachnąca.
Raz na jakiś czas, lubię prysnąć sobie na nadgarstek i zaciągnąć się kilka razy tym cygarem.

2017
teo
teo

Jak wiadomo, każda Cuba ma jakiś swój "odpowiednik", a właściwie, źródło inspiracji. W przypadku Cuby Gold tą inspiracją jest niewątpliwie Le Male. W tym wypadku rozpisywanie się na temat kompozycji mija się chyba z celem, wystarczy powiedzieć, że rzeczywiście Le Male czuć tu od początku do końca i to w zasadzie kropka w kropkę. Na pewno Cuba nie jest od niego lepsza. Nie jest też moim zdaniem dużo gorsza od obecnej wersji, choć na pewno mniej złożona. Jak się u mnie znalazła? Naszło mnie jakiś czas temu właśnie na Le Male, którego nigdy wcześniej nie miałem. Jak się okazało parametry ma on już nie te co kiedyś. W zastępstwie, na poprawę humoru, sprawiłem sobie właśnie Cubę. Tutaj trwałość i projekcja też są przeciętne. Jeśli więc macie ochotę na Le Male albo słodkie lawendowo-waniliowe klimaty to jak najbardziej można spróbować.

Kokos ;)
Kokos ;)

Otwiera się przyjemnie cytrusowo i staje się wyraźnie podbity przyprawami.Przypomina jego otwarcie starą wersję Kourosa.Dalej jest bardziej głęboki i słodszy.Bardzo intensywnie czuć jaśmin i jakieś drzewo cały czas połączone z cytrusami.Nie wykluczam że ma w składzie także kardamon.Trwałość jest dobra a sama projekcja dosyć intensywna.Zapach raczej na okres Jesień-Wiosna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cuba Paris Cuba Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cuba Paris Cuba Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuba Gold marki Cuba Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuba Gold marki Cuba Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Jean Paul Gaultier Le Male Bvlgari Bvlgari Man In Black Ralph Lauren Polo Christian Dior Dior Homme Parfum Givenchy Givenchy Gentleman Avon Destination Grand Canyon Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Versace Versace Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci pour Homme Sephora Envoutante? Vanille Vanille Jean Paul Gaultier Ultra Male Parfum d`Empire Fougere Bengale Miraculum Brutal Classic Bentley Bentley For Men Absolute Montale Red Vetyver Azzaro Chrome Yves Saint Laurent Kouros Davidoff Cool Water Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum