Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Santal Imperial Creed dla mężczyzn

Santal Imperial Creed dla mężczyzn

Miałem: 1

Santal Imperial marki Creed to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Santal Imperial został wydany w 1850 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henry Creed Third Generation. Nutami głowy są bergamotka i cytrusy; nutą serca jest fasolka tonka; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Cytrusy

Fasolka tonka

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Santal Imperial by Creed.

Santal Imperial Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creed Santal Imperial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creed Santal Imperial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Santal Imperial marki Creed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Santal Imperial marki Creed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cartier Santos de Cartier Al-Rehab Nafees John Varvatos John Varvatos Airness Musk Instinct ID Parfums Le Temps de Reines Ajmal Al Shams Special Edition Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Comptoir Sud Pacifique Oud Intense Tesori d`Oriente Legno di Guajaco Teufels Kuche Patchouly Incubus Bath and Body Works Noir Swiss Arabian Al Waseem