Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Passion Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Vanille Passion Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Vanille Passion Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Vanille Passion marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Passion został wydany w 1975 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Passion by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Passion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Passion marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Passion marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Yves Rocher Ode à l'amour Calypso St. Barth Lea Helmut Lang Eau de Parfum M. Micallef Note Vanillee Les Parfums de Rosine Rose Praline Bath and Body Works Vanilla Noir Kenzo 5:40 PM in Madagascar Molinard Vanille Fraicheur Smell Bent Gelty Pleasures Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar Victoria`s Secret Luscious Kisses