Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Vanille Coco Comptoir Sud Pacifique dla kobiet

kokosowy
mleczny
tropikalny
Vanille Coco Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Coco Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia Vanille Coco Comptoir Sud Pacifique dla kobiet Zdjęcia

Vanille Coco marki Comptoir Sud Pacifique to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Vanille Coco został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są heliotrop, banan i bita śmietana; nutami serca są kokos i wanilia; nutami bazy są wanilia i kokos.

Heliotrop Banan Bita śmietana

Kokos Wanilia

Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Coco by Comptoir Sud Pacifique.

Vanille Coco Recenzje Perfum

conneryfan
conneryfan

Uwielbiam smak i zapach kokosa. Ale czytałem, że sam jest nudny aż do "brzydki wyraz". Więc postawiłem na ten.
Najpierw jest smak:) bitej śmietanki z zielonym bananem, więc nie zbyt mdło. Trochę tropikalnie. Potem robi się kokosowo-waniliowo, w stylu pysznych lodów. Tak zostaje już do końca. Fajnie i tyle.
______________________________________________________
Jak na razie nic nie przebija żelu pod prysznic Original Source Coconut = polecaM

2017
Adrianna
Adrianna

Zapach na pewno dla fanek wanilii i kokosa. Nabyłam to małe cudo po przeczytaniu składu oraz opinii, jakie znalazłam w internecie. Po raz kolejny - NIE ZAWIODŁAM SIĘ!!! Zapach może nie powala swoją projekcją, ale zdecydowanie zwraca uwagę otoczenia. Pachnie się po prostu apetycznie, słodko i nieprzeciętnie.
Trwałość- bardzo dobra. Buteleczka może mało ciekawa, ale przecież nie wygląd się liczy ,tylko wnętrze właśnie.
Czy będę wracać do tych perfum - Z PEWNOŚCIĄ !! a na pewno spróbuje innych perfum tej marki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Coco marki Comptoir Sud Pacifique. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Coco marki Comptoir Sud Pacifique reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Elie Saab L'Eau Couture Roberto Cavalli Just Cavalli Pierre Balmain Extatic Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Prada Prada Candy Kiss Paco Rabanne Black XS for Her Giorgio Armani Armani Code Satin Jean Paul Gaultier Classique Essence de Parfum Michael Kors Glam Jasmine Bvlgari BLV Eau de Parfum II Davidoff Cool Water Game Cacharel Noa Perle Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense Hermes Eau des Merveilles Hugo Boss Boss Intense Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Calvin Klein Forbidden Euphoria Valentino Valentina