Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Comme des Garcons 2 Bijou Comme des Garcons dla kobiet

Comme des Garcons 2 Bijou Comme des Garcons dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 2
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1

główne akordy
balsamiczny
drzewny
kwiatowy
aromatyczny
ambrowy
świeży korzenny
Zdjęcia
Comme des Garcons 2 Bijou Comme des Garcons dla kobiet Zdjęcia

Comme des Garcons 2 Bijou marki Comme des Garcons to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Comme des Garcons 2 Bijou został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum, kminek, magnolia, paczula, wetyweria, kadzidło, cedr i dzięgiel.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Perfumowe Nuty

Labdanum Kminek Magnolia Paczula Wetyweria Kadzidło Cedr Dzięgiel

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Comme des Garcons 2 Bijou by Comme des Garcons.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Comme des Garcons 2 Bijou Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Otwiera się z pewnością magnolią, ale nie jest to magnolia czysta, tylko coś bardziej kwiatowo-okołomagnoliowego, podbitego lekkim roślinnym akordem, bardzo jasnym i wodnym, ale żeby był to dzięgiel, to bym nie powiedziała. Zdecydowanie nic tu dzięgielowego. Za to mamy całkiem sporo kminku, który dodaje zroszonej wodą magnolii charakterystycznego pazurka i lekko kręci w nosie. To duży plus - coś się bowiem wśród tych kwiatów dzieje. Sam kminek natomiast też nie jest czysty - nie wnosi ciemnych i brudnych nutek, które często stają się jego udziałem, nie wykazuje też zdeklarowanej sympatii do czeskiej kuchni. Jest kwiatoprzełamywaczem i o dziwo dobrze się w tej roli sprawdza. W tle po dłuższym czasie pojawią się też odrobinka labdanum, cedru i kadzidła, ale w ilościach nie wpływających znacząco na stosunkowo lekką i kręcącą w nosie całość. Przy czym gdy perfumy zechcą okazać nam swą bazę, będzie ona bardzo jednorodna, bez wyraźnej dominanty któregokolwiek ze składników, a sam zapach wyewoluuje w kierunku drzewnego.

Perfumy z jednej strony ciekawe, a z drugiej bardzo wyważone, mogą więc podobać się wielu osobom lubiącym poprzełamywane kwiaty oraz sympatykom lekkich drewienek. Mogą też mieć całkiem szerokie zastosowanie. Mają natomiast wadę i to konkretną - parametry użytkowe. Ani trwałość ani projekcja nie powalają: dwie godziny i po sprawie. Dziwi mnie też dobór koloru flakonika, sugerującego zawartość bardziej kwiatową lub bardziej gourmand - a tu nic z tych rzeczy Drodzy Państwo, nic z tych rzeczy...

Jan
11
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Comme des Garcons 2 Bijou marki Comme des Garcons. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Comme des Garcons 2 Bijou marki Comme des Garcons reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Calvin Klein CK One Scene Donna Karan DK Escentric Molecules Escentric 01 Elizabeth Arden Mediterranean Fresh Cannabis Santal Krizia Easy Krizia Lacoste Style in Play Sonoma Scent Studio Egyptian Musk Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Boadicea the Victorious Seductive Hermes Voyage d`Hermes Swiss Arabian Alia

Advertisement

Popularne marki i zapachy: