Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Clean Ultimate Clean dla kobiet

Clean Ultimate Clean dla kobiet

Clean Ultimate marki Clean to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Clean Ultimate został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i lima; nutami serca są lawenda, biała róża, jaśmin, konwalia i tuberoza; nutami bazy są piżmo i neroli.

Bergamotka Cytryna Lima

Lawenda Biała róża Jaśmin Konwalia Tuberoza

Piżmo Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clean Ultimate by Clean.

Clean Ultimate Recenzje Perfum

Dość przyjemny, dużo białego, trochę sztucznego piżma, delikatnie przypudrowanego. Niestety, jest bardzo bliskoskórny i nietrwały.

Ni to, ni owo - na zapach letni jest zbyt duszny, na inne pory roku zbyt delikatny.

Arleen
Arleen

Zakochalam sie w tym zapachu. Jest swiezy, delikatny, miekki. Nie przytlacza, tylko delikatnie pachnie. I jak sie okazuje, nie tylko ja jestem jego fanka. Otrzymalam juz kilka komplementow od znajomych. Polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Clean Clean Ultimate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Clean Clean Ultimate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clean Ultimate marki Clean. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clean Ultimate marki Clean reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy kwiatowo - zielone
Lancome Climat Police Wings Femme Avon Surreal Garden Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Louis Feraud Louis Feraud Esteban Passion Bresil Bobbi Brown Almost Bare Salvador Dali Eau de Dali Jesus Del Pozo Esencia de Duende Jardin de France Hassana Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Michael Storer Genvieve