Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet

Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet
Sponsored
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 8
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 3 Miałem: 10 Chcę: 10

główne akordy
słodki
kakaowy
paczulowy
ciepły korzenny
cytrusowy
Zdjęcia
Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet Zdjęcia Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet Zdjęcia Fondente Extra Cioccolato Mon Amour dla kobiet Zdjęcia

Fondente Extra marki Cioccolato Mon Amour to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Fondente Extra został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są miód, morela i ciemna czekolada; nutami bazy są paczula, ambra i wanilia.

Perfume rating: 2.43 out of 5 with 8 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Pomarańcza Mandarynka

Środkowe Nuty
Miód Morela Ciemna czekolada

Dolne Nuty
Paczula Ambra Wanilia

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fondente Extra by Cioccolato Mon Amour.

Ten zapach przypomina mi...  
Angel
1 nie tak

Advertisement

Fondente Extra Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Mniam!

Cioccolato Mon Amour - o! - szyld firmy nie jest tu od rzeczy, bo to faktycznie czekolada i to taka do pokochania. Nazwa samych perfum - Fondente Extra - także nie kłamie, bo to cud-pachnidło faktycznie zgrabnie oddające woń czekolady: ciemnej, prawdziwej i wysokobudżetowej. Powiedziała bym, że to jedna z najlepszych czekolad jakie w perfumach wąchałam.

Większości nut nie wyczuwam wcale i nawet mnie to cieszy, a sam zapach jest bardzo monolityczny i nie specjalnie ewoluujący. Jest tona czekolady, łyżka paczulowego olejku i naparstek miodu. Twórcy perfum skupiali się raczej na oddaniu zapachu ciemnej, bardzo szlachetnej czekolady i zrobili to tak dobrze, iż momentami nie jestem w stanie oprzeć się wrażeniu, że wyczuwam świeżutką miazgę kakaowca - cudownie!

Parametry użytkowe też niczego sobie, bo powyżej przeciętnych. Reasumując: mmmmmmm! Mniam!

Jan
04
2015

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cioccolato Mon Amour Fondente Extra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cioccolato Mon Amour Fondente Extra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fondente Extra marki Cioccolato Mon Amour. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fondente Extra marki Cioccolato Mon Amour reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Pitahaya Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus Abinoam Beleza Yves Rocher Ode à l'amour IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Red Pearl Red Pearl Molinard Vanille Fraicheur Gendarme 7 Sinful Scents Excess Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Parfume de Vanille Vanilla & Lavender Romane Jet 365 Romantic Getaway Teufels Kuche Lament

Advertisement

Popularne marki i zapachy: