Marki » C » kwiatowe « Grupy

Rituel de Kyoto Cinq Mondes dla kobiet

Rituel de Kyoto Cinq Mondes dla kobiet

Rituel de Kyoto marki Cinq Mondes to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rituel de Kyoto został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Nutami głowy są imbir, dzięgiel i róża; nutami serca są róża, geranium i kamelia; nutami bazy są białe drzewa i cedr.

Imbir Dzięgiel Róża

Róża Geranium Kamelia

Białe drzewa Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rituel de Kyoto by Cinq Mondes.

Rituel de Kyoto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cinq Mondes Rituel de Kyoto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cinq Mondes Rituel de Kyoto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rituel de Kyoto marki Cinq Mondes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rituel de Kyoto marki Cinq Mondes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Glamourous Christian Dior Forever and Ever Avon Surreal Estée Lauder Beyond Paradise Blue Krizia Moods by Krizia Donna Clean Clean Shower Fresh Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Korloff Paris Kn°III Morgane le Fay Blue L`Occitane en Provence Rose 4 Reines Avon Eternal Magic Aloha Beauty Red Hibiscus