Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

Waterfalls Cindy Crawford dla kobiet

Waterfalls Cindy Crawford dla kobiet

Miałem: 7 Chcę: 2

Waterfalls marki Cindy Crawford to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Waterfalls został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, pieprz, jabłko, cytryna i bergamotka; nutami serca są fiołek, dzika piwonia, jaśmin, Żółta frezja, ylang-ylang, konwalia i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, cedr i białe piżmo.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Pieprz Jabłko Cytryna Bergamotka

Fiołek Dzika piwonia Jaśmin Żółta frezja Ylang-ylang Konwalia Lotos

Drzewo sandałowe Ambra Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Waterfalls by Cindy Crawford.

BLV

Waterfalls Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Waterfalls-wodospady, a jednak ta kompozycja znanej modelki nie jest czysto wodna i osobiście podpięłabym ją pod kategorię kwiatową bądź kwiatowo-piżmową. Nic tu nie kojarzy mi się z orzeźwiającą kąpielą w górskim jeziorze, gdzie szum wodospadu zagłusza leśną ciszę. Ten zapach dla mnie to kobieta po kąpieli,która na nagie ciało wkłada białą bieliznę oraz prześwitującą białą koszulę w subtelnym męskim stylu. Włosy ma w nieładzie, jeszcze się nie umalowała tylko słuchając porannej muzyki uśmiecha się na widok zmysłowo wymiętej pościeli, gdzie jeszcze kilka godzin wcześniej leżała wraz ze swoim ukochanym. Waterfalls to zapach bardzo delikatny, wręcz muska on skórę łagodnym akordem lotosu i piżma, jednak nie ma tu żadnycm mydlanych naleciałości aczkolwiek wyraźnie wyczuwam coś co przywodzi mi na myśl zapach grafitu do ołówka i zwykle tak pachnie na mnie różowy pieprz lub frezja wraz z pieprzem i jestem przekonana, że to właśnie ta ostatnia para tak tu miesza. Jednocześnie kompozycja jest bardzo, nawet za bardzo rozmyta i ciężko ją nawet wyłapać na skórze, choć przez ok. 15min jest dość dobrze wyczuwalna, a potem cichnie i blaknie. Letnia propozycja w której niestety nie ma nic co by przyciągało i zapraszało do częstego noszenia. Zbyt wtórne, zbyt ulotne co nie znaczy, że nie można od czasu do czasu ponosić szczególnie w dni kiedy absolutnie nie ma się ochoty na perfumeryjne killery.

2017
amanda
amanda

Kolejny letni zapach dziś mam na uwadze , zresztą pogoda jak najbardziej skłania ku sięganiu po zapachy z grupy wodnej.
I kolejny od słynnej modelki , raczej jak przypuszczam wszystkie raczej zostają w kręgu lekkich .

Niby wodna kategoria , ale nie potrafię wychwycić tej wodności.
Po dość ostrym pieprznym wejściu pojawia się świeży przyjemny acz łagodny aromat cytryny z lekką cierpkością liścia porzeczki .

Bardziej postawiłabym na owocowo kwiatową , niż wodną kategorię gdyż jest to zdecydowanie takie połączenie .
Z kwiatów nie można wyodrębnić konkretnie żadnego ,, są zbyt delikatne jakby rozmyte bynajmniej nie w tej rzekomej wodności.

Można jeszcze pokusić się ewentualnie o białe piżmo gdzieś przewijające się w końcowej fazie.

Ciekawszy był jej poprzedni zapach Summer Day.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cindy Crawford Waterfalls, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cindy Crawford Waterfalls, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Waterfalls marki Cindy Crawford. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Waterfalls marki Cindy Crawford reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Cindy Crawford Cindy Crawford Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine Chloe See By Chloe Beyonce Heat Yves Rocher Moment de Bonheur Elizabeth Arden Sunflowers Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Christian Dior Fahrenheit Chloe Chloe Eau de Parfum Bottega Veneta Bottega Veneta Christian Dior Dior Addict Giorgio Armani Armani Code for Women L`Occitane en Provence Pivoine Flora Eau de Parfum Zara Zara Homme NIght Brecourt Eau Trouble Gosh Gosh DNA 3 For Women Tova Beverly Hills Tova Signature Platinum Farfalla Aura Alverde Lemon Love