Marki » C » cytrusowe « Grupy

L`Eau de Cologne Christian Tortu dla kobiet i mężczyzn

L`Eau de Cologne Christian Tortu dla kobiet i mężczyzn

L`Eau de Cologne marki Christian Tortu to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i pomarańcza.

Bergamotka Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau de Cologne by Christian Tortu.

L`Eau de Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Tortu L`Eau de Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Tortu L`Eau de Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau de Cologne marki Christian Tortu. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau de Cologne marki Christian Tortu reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Myrurgia 1916 Boadicea the Victorious Energizer Creed Orange Spice JoAnne Bassett Sparkling Citrus Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Melvita Orange Zest Roger Vivier Le Neroli Ortigia Sicilia Sicilian Lime Romane Jet 365 City Lights