Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Musc Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Musc Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Musc Elixir Precieux Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Musc Elixir Precieux marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Musc Elixir Precieux został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo.

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Elixir Precieux by Christian Dior.

Musc Elixir Precieux Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Musc Elixir Precieux, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Musc Elixir Precieux, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Elixir Precieux marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Elixir Precieux marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Calvin Klein Calvin Chloe Chloe Collection 2005 Creed Imperial Millesime Creed Green Irish Tweed Puma Man Christian Dior Cologne Blanche Christian Dior Dior Homme Cologne Rance 1795 Rue Rance Eau de France Pierre Guillaume PG03 Cuir Venenum Neil Morris Storm Jardin de France Inahe Corine de Farme Eros Hot