Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Miss Dior Eau de Toilette Originale Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau de Toilette Originale Christian Dior dla kobiet

Miss Dior Eau de Toilette Originale Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Miss Dior Eau de Toilette Originale marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Miss Dior Eau de Toilette Originale został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi galbanum; nutą serca jest jaśmin wielkolistny; nutą bazy jest paczula.

Galbanum

Jaśmin wielkolistny

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Dior Eau de Toilette Originale by Christian Dior.

Miss Dior Esprit de Parfum
Joy

Miss Dior Eau de Toilette Originale Recenzje Perfum

KasiaS
KasiaS

Bałam się tej recenzji, bo niestety nie mam porównania z pierwowzorem, czyli legendarną Miss Dior z lat 40. Ale tak sobie nagle pomyślałam - a może to i lepiej? Raz przynajmniej nie będę zrzędzić, że rozwodnienie, upadek i najazd barbarzyńców ;) Oceniam zatem taką Miss Dior na jaką najwyraźniej zasłużyłam, na tle znanych mi i posiadanych zapachów współczesnych - slodziaków, paczulaków, skórek...
No i na tym tle mogę tylko szczerze polecić posiadanie tego zapachu. Kiedy chcemy może nawet nie tyle wybijać się z tłumu, ale zadać szyku - nie dla innych ale dla siebie, żeby czuć, że trzymamy jakieś może dla tłumu przebrzmiałe standardy...
No i jednak zrzędzę. Ale jakoś ostatnio dużo myślę o przeseksualizowaniu kobiet, przesłodzeniu i przeerotyzowaniu damskich perfum. Nigdy nie miałam nic przeciwko temu, przeciwnie, w epoce Kleinów marzyłam o słodkich, orientalnych i kobiecych kompozycjach, ale najwyraźniej duch przekory znów zwyciężył i to, co narzuca mi rynek przestało mnie interesować. Chcę byc elegancką, pewną siebie przedstawicielką wielowiekowej kutury, której wartości również jestem pewna. Osobą, która ma na głowie kapelusz a na dłoniach rękawiczki - nawet jeśli tak naprawdę ich nie ma ;) Jackiem Dehnelem w spódnicy. I to na pewno daje mi gorzka, paczulowa z odcieniem czy to galbanum czy to aldehydów, niedzisiejsza ale jakże szykowna Miss Dior.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Miss Dior Eau de Toilette Originale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Miss Dior Eau de Toilette Originale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Dior Eau de Toilette Originale marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Dior Eau de Toilette Originale marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Trussardi Trussardi Skin Salvatore Ferragamo F for Fascinating Givenchy Givenchy III Lancome Cuir de Lancôme Pierre Balmain Ivoire de Balmain Miller Harris Fleurs de Sel Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Betty Barclay Amazing Love Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Weil Secret De Venus Paris Hilton Tease Marc de la Morandiere Bleu de Chine