Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

żółtych kwiatów
mydlany
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi ylang-ylang; nutą serca jest konwalia; nutą bazy jest jaśmin.

Ylang-ylang

Konwalia

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette by Christian Dior.

Muguet En Fleurs
Always

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Issey Miyake L'eau d'Issey Michael Kors Glam Jasmine Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Versace Versense Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Givenchy Organza Calvin Klein Eternity Chanel Chance Eau Tendre Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose D`Orsay Tilleul Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Gucci Gucci Guilty Intense Nina Ricci Premier jour Cartier Baiser Vole Jean Paul Gaultier Classique Mugler Alien Donna Karan DKNY Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Chanel Cristalle Eau de Parfum