Marki » C » kwiatowe « Grupy

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów
J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`Adore Extrait de Parfum marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J`Adore Extrait de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża majowa, ylang-ylang i jaśmin wielkolistny.

Róża majowa Ylang-ylang Jaśmin wielkolistny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore Extrait de Parfum by Christian Dior.

J`Adore Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Givenchy Amarige Mariage Sergio Tacchini Stile Donna Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Durance en Provence Jasmin Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Caron French Cancan Zara Zara Collection Woman Anthony Embry Coeur De Glace Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition Lalique Fleur de Cristal Novaya Zarya Kuznetsky Most