Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Higher Christian Dior dla mężczyzn

Higher Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 13 Miałem: 12 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

Higher Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Higher marki Christian Dior to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Higher został wydany w 2001 roku. Higher stworzyli Olivier Gillotin i Olivier Pescheux. Nutami głowy są brzoskwinia, bazylia, cytryna i gruszka; nutami serca są rozmaryn, przyprawy i cyprys; nutami bazy są piżmo i grusza.

Brzoskwinia Bazylia Cytryna Gruszka

Rozmaryn Przyprawy Cyprys

Piżmo Grusza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Higher by Christian Dior.

Accelerazione Man

Higher Recenzje Perfum

ganczar666
ganczar666

Super świeżak z pazurem. Jeden z niewielu zapachów domu Dior który przeszedł tak cicho przez życie, nasuwa się pytanie -dlaczego tak się stało??
Moja,i tylko i wyłącznie moja odpowiedź -stosunk ceny do produkty,coprawda jakość składników jest genialna, wszystko naturalne i woczyste,ale już parametry użytkowe i cena skutecznie studzi Nas przed zakupem. Za tą cenę wybór jest ogromny. Soczysta gruszka nie jest tyle warta.

2017
don Pedro
don Pedro

Smaczny ten Dior. Zielone i drzewne nuty podane w pikantnej zaprawie plus owocowe, wytrawnie-gorzkie tło. Bezsprzecznie jądrem tego aromatu jest gruszka, wokół której, jak elektrony po olfaktorycznych orbitach, krążą pozostałe, zmyślnie dobrane składniki. Zapach bardzo rześki i energetyzujący. Otwarcie lekko rozczarowuje. Dla mnie ze zbyt silnie zaakcentowaną brzoskwinią, ale szybko przygasa i nie ma wpływu na dalszy rozwój kompozycji. Dobrym pomysłem była marginalizacja nut cytrusowych. Dzięki temu Higher nie wpisuje się w stereotyp cytrusowego świeżaka. Całość przyciąga uwagę naturalnym aromatem nut zapachowych. Nie znalazłem w nim żadnej syntetycznej łatwizny. Świetna propozycja na ciepłe wiosenno-letnie dni zwłaszcza przy zadziwiająco dużej u mnie trwałości i transparentnej projekcji. Czyżby zasługa piżma w bazie?
Wbrew swojej nazwie nie jest to raczej zapach z wyższej półki. Odzwierciedla to chyba jedynie cena, która na polskim rynku istotnie może być zaliczona do tych wyższych, chociaż wartość handlowa to już zupełnie inny aspekt. No, ale kto bogatemu zabroni? ;-)

2017
Prorok
Prorok

Bardzo przyzwoita propozycja na wysokie temperatury - orzezwiajacy , aromatyczny i wyraznie gruszkowy zapach .czuje sie w nim schlodzony : ) jak mrozona gruszka - daje poczucie czystosci . trwalosc i projekcja jak na swiezaka wiecej niz dobra

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Higher, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Higher, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Higher marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Higher marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Absolute Yves Saint Laurent M7 Azzaro Visit For Men Calvin Klein CK One Shock For Him Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Prada Infusion d`Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Gucci Gucci pour Homme Nasomatto Black Afgano Christian Dior Dior Homme Jean Paul Gaultier Kokorico Lalique Encre Noire Burberry London for Men Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Intense Mugler A*Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Amouage Jubilation for Men Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme