Marki » C » skórzane « Grupy

Cuir Cannage Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny
Cuir Cannage Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuir Cannage marki Christian Dior to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cuir Cannage został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i ylang-ylang; nutami serca są skóra, jaśmin, róża i irys; nutami bazy są brzoza, jałowiec i skóra.

Kwiat pomarańczy Ylang-ylang

Skóra Jaśmin Róża Irys

Brzoza Jałowiec Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Cannage by Christian Dior.

Cuir Cannage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Cuir Cannage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Cuir Cannage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Cannage marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Cannage marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Christian Dior Dior Homme Parfum Nautica Nautica Voyage Amouage Interlude Man Stéphane Humbert Lucas 777 Soleil de Jeddah Mugler Angel Les Parfums de Cuir Profumum Roma Arso Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Jo Malone London Darjeeling Tea Bond No 9 Dubai Indigo Creed Millesime 1849 By Kilian Extreme Oud Parfums de Marly Byerley Tom Ford Purple Patchouli By Kilian Moonlight in Heaven Al Haramain Perfumes Badar Christian Dior Gris Montaigne Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Parfums de Marly Galloway Tom Ford Champaca Absolute