Marki » C » kwiatowe « Grupy

Addict To Life Christian Dior dla kobiet

Addict To Life Christian Dior dla kobiet

Addict To Life Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Addict To Life Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Addict To Life Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Addict To Life marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Addict To Life został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są brzoskwinia, malina i granat; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Brzoskwinia Malina Granat

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Addict To Life by Christian Dior.

Addict To Life Recenzje Perfum

amanda
amanda

Ma jak najbardziej podobieństwo do Addict Sensuelle poprzez rożę,ale ten zapach ma więcej wyrazistości od delikatniejszego Sensuelle.
Jest w nim przede wszystkim nuta owocowa z wyrazną soczystą brzoskwinią i delikatniejszym już dodatkiem maliny.
Z czasem zapach staje się lekko kremowy z nadal wyczuwalnymi owocowymi(bynajmniej nie mdłymi)nutami.
Z pewnością kobiety lubujące sie tzw. typowo "kobiecych"perfumach" będą zachwycone.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Addict To Life, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Addict To Life, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Addict To Life marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Addict To Life marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Davidoff Echo Women Summer Fizz Fine Fragrances & Cosmetics White Satin Jesus Del Pozo Duende The Different Company Rose Poivree Laura Mercier Eau de Lune Natura Amor America Palo Santo Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka Sanrio Hello Kitty Diamond Edition Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition Stila Midnight Bloom The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs