Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Christian Audigier For Him Christian Audigier dla mężczyzn

Christian Audigier For Him Christian Audigier dla mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 4
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Miałem: 1 Chcę: 2

główne akordy
skórzany
owocowy
drzewny
słodki
ciepły korzenny

Christian Audigier For Him marki Christian Audigier to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Christian Audigier For Him został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są jeżyna, gruszka, rum i pomelo; nutami serca są szafran, cynamon i korzeń irysa; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, skóra i zamsz.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 4 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Jeżyna Gruszka Rum Pomelo

Środkowe Nuty
Szafran Cynamon Korzeń irysa

Dolne Nuty
Wetyweria Mech dębowy Skóra Zamsz

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Christian Audigier For Him by Christian Audigier.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Christian Audigier For Him Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Zaintersowały mnie nuty, bo bardzo lubię skórę, szafran i nuty alkoholowe w perfumach jednak ten zapach okazał się taki jakiś nijaki. Niby jest w porządku, ale mogłoby być lepiej, nic tu na kolana nie rzuca.Co ciekawe na moim mężu czuć przede wszystkim mocną nutę skórzano -zamszową z niewielką domieszką owoców, a na mnie szafran w połączeniu z jeżynami ( dość syntetycznymi), skóry jest niewiele. Nie mogę powiedzieć, aby zapach był zły,ale spodziewałam się więcej,a to taki sobie przeciętniak,którego raczej bym nie zapamiętała. Brakuje tu tego ´´czegoś ´´, za mało tu powera jak dla mnie. Jednak na dzień na zwykłe wyjścia jak najbardziej się nadaje.

Nov
13
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Audigier Christian Audigier For Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Audigier Christian Audigier For Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Christian Audigier For Him marki Christian Audigier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Christian Audigier For Him marki Christian Audigier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes Azzaro Visit For Men Laura Biagiotti Tempore Uomo Cadillac Cadillac Indult Reve En Cuir Krigler Cosy Cedar Wood 72 Caswell Massey Aura of Patchouli Nazareno Gabrielli Tu Michael Michalsky Michalsky for Men Kesling Be Bop Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Intelligent Nutrients Restore

Advertisement

Popularne marki i zapachy: