Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet

Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet

Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia Wish Pink Diamond Chopard dla kobiet Zdjęcia

Wish Pink Diamond marki Chopard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Wish Pink Diamond został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Jouet. Perfumy zawierają takie składniki, jak morela, drzewo sandałowe, ambra, mandarynka, piżmo, frezja, osmantus, gruszka, neroli i róża.

Morela Drzewo sandałowe Ambra Mandarynka Piżmo Frezja Osmantus Gruszka Neroli Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wish Pink Diamond by Chopard.

Ghost

Wish Pink Diamond Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Nie znam niestety pierwotnej niebieskiej wersji Wish. Jednak jeśli wierzyć recenzjom, zapach jest paczulowy, ziemisty. Pink Diamond nie jest w tym typie, to zupełnie inna bajka. Jeśli miałabym go z czymś skojarzyć, byłby to Ghost – płatki róż zatopione w cukrze oraz brzoskiwnia. Muszę podkreślić jednak, że podobieństwo jest jedynie niewielkie. Różowy Wish ma w sobie również cos zielonego, trawiastego oraz do tego nutkę cytryny. Całość okala delikatna, lecz niemęcząca słodycz. Jest bardzo kobieco, mocno różanie i ogólnie kwiatowo. Zapach pasuje mi na wiosnę i jesień, dla kobiet z przedziału 15-35lat. Jest w nim coś uroczego, co nie daje o sobie zapomnieć. Trwałość bardzo wysoka jak na taki niepozorny zapach. Dużym plusem jest jego doskonała cena!

2017
Sobi
Sobi

Miałam jakąś wielką chęć wyjścia ze sklepu z flaszką, ale chyba coś fundusze nie bardzo mi pozwalały więc wylazłam z tym. Taki sobie kwieciak, taki na początku niby fajny, szybki do zużycia, bo i trwałość nie jest w nim powalająca, ale niestety suma sumarum pozostawiający po sobie zapach... perfumowanego szamponu dla małych dziewczynek. Pozostaje mi wierzyć, że jeszcze znajdzie sobie lepszy dom.

amanda
amanda

Dokładnie, nawet można powiedzieć, że koło klasyka nie leżało, bo nie da wyłapać się w żadnym razie typowej Wishowej nuty.
To zupełnie osobna historia i nie wiem dlaczego została podpięta pod nazwę Wish.
To kwiatowy zapach od A do Z z dużą ilością róży, gdzieś tam również frezji, ale ja przeważnie czuję różę i..tylko ją najbardziej .

gugusia
gugusia

Dośc kwiatowy zapach z różą i frezją w roli głownej. Z początku dośc mocno drażniący, jednak z czasem robi się coraz bardziej słodszy i miękki, przez co bardziej znośny dla mojego nosa.
Z kwiatów tak jak wspomniałam czuc głownie różę i frezję. Bardziej owocowy charakter nadaje morela z gruszką. Końcówka to bliskoskórna baza składająca się z drzewa sandałowego i piżma.
Trwałośc - jak na zapach z tej kategorii rewelacyjna - 6-8 h!
Projekcja - bardzo bliskoskórna.
Flakonik - jak w pozostałych z serii WIsh.

Zaznaczam, że z klasycznym Wish'em nie ma on nic wspólnego!
Nigdy nie zostałam za niego skomplementowana (takie ot dla osób łasych na komplementy ;))

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Wish Pink Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Wish Pink Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wish Pink Diamond marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wish Pink Diamond marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sisley Eau du Soir Christian Dior Dior Addict Nina Ricci Nina Shiseido Zen Lolita Lempicka Si Lolita Christian Dior Dolce Vita Chanel Coco Eau de Parfum Mugler Womanity Yves Rocher Rose Oud Yves Saint Laurent Opium Mugler Angel Eau de Toilette Halle Berry Halle Kenzo Le Monde Est Beau Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Calvin Klein Truth Escada Taj Sunset Escada Especially Escada Cartier Must de Cartier Laura Biagiotti Venezia 2011