Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Cascade Chopard dla kobiet

Cascade Chopard dla kobiet

Cascade Chopard dla kobiet Zdjęcia Cascade Chopard dla kobiet Zdjęcia Cascade Chopard dla kobiet Zdjęcia

Cascade marki Chopard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Cascade został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kwiat grejpfruta, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są cereus "królowa nocy" i orchidea; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i piżmo.

Kwiat grejpfruta Mandarynka Różowy pieprz

Cereus Orchidea

Ambra Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cascade by Chopard.

Mistero di Roma Donna
Sensuous Nude

Cascade Recenzje Perfum

Angela
Angela

EFEMERYCZNE MGNIENIE

Flakonik swoim kształtem i biżuteryjnym korkiem, przywodzi na myśl szaloną nocną zabawę w eleganckim gronie, ale złudzenie to mija się z prawdą. Perfumy zdecydowanie dedykowane dla młodszej grupy odbiorców, i raczej na dyskotekową potańcówkę.
Otwarcie lekko owocowe, oprószone różowym pieprzem, zmiksowane z kwiatową nutą orchidei, cereusa i niewielkim akcentem wanilii. Zapach w swojej prostocie sympatyczny, lecz nie porywa i nie wywołuje wielkich emocji, jest zwyczajnie nieprzekombinowany, zwyczajnie może być. Jego ulotność i brak trwałości, pogłębiają moje rozczarowanie.
Na skórze, zapach trzyma się max 2 godziny z tym że po godzinie zostaje tylko drzewno mleczny opar.

2017
amanda
amanda

Zapach w swej kategorii naprawdę dobry (byłby)
Mleczno kremowo drzewny z nutą pieprzu,ciepły i przytulny.
Świetne dopełnienie listopadowej scenerii.
Jednak nie wiem czy to kaprys mojej skóry,która nie chce zupełnie pracować z Cascade czy to raczej ciemna strona tego zapachu.Trwałość a właściwie jej brak.
Czytam z niedowierzaniem poprzednią recenzję o mocy i trwałości,ze mnie szybko znika pozostawiając jedynie kremowo mleczną mgiełkę i to niestety też nie na długo.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Cascade posiada orzezwiajaca nute pieprzu rozowego otwierajacego zapach w polaczeniu z pomarancza, nastepnie nutka kwiatu rozkwitajacego tylko noca - Nigh Blooming Cereus. Potem orchidea i cieple nuty drzewne.
Cascade, jak dla mnie, jest eliksirem orientu i wanilii, chociaz wanilia nie stanowi zadnego ze skladnikow kompozycji. Za podejrzana, acz rewelacyjnie spokojna slodycz odpowiedzialna jest tu prawdopodobnie orchidea.
Rozkosz bez konca! Nosa od nadgarstkow oderwac nie moge!
Uwielbiam Chopard'a za stworzenie tak wielu przemawiajacych do mnie zapachow.
Cascade oceniam na 10/10. Buteleczka sliczna, trwalosc i moc perfum calkowicie zadowalajaca
Serdecznie polecam Paniom, ktore gustuja w cieplych waniliowych zapachach...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chopard Cascade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chopard Cascade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cascade marki Chopard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cascade marki Chopard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Isabella Rossellini Manifesto Salvatore Ferragamo Signorina Priscilla Presley Indian Summer Chanel Allure Sensuelle Lolita Lempicka Si Lolita Guerlain Insolence Guerlain Shalimar Versace Bright Crystal Calvin Klein Truth Yves Saint Laurent Elle Chanel Coco Mademoiselle Laura Biagiotti Venezia 2011 Giorgio Armani Idole d`Armani Givenchy Ange ou Demon Escada Escada Magnetism Chopard Happy Spirit Salvatore Ferragamo Incanto Oriflame Giordani White Gold Lacoste Lacoste Pour Femme Moschino Cheap & Chic