Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Chevignon Perfumes Chevignon dla mężczyzn

Chevignon Perfumes Chevignon dla mężczyzn

Mam: 1

Chevignon Perfumes Chevignon dla mężczyzn Zdjęcia

Chevignon Perfumes marki Chevignon to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Chevignon Perfumes został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są tangeryna, jabłko i bergamotka; nutami serca są cynamon, jaśmin i Śliwka; nutami bazy są piżmo, biała ambra, drzewo sandałowe i mech.

Tangeryna Jabłko Bergamotka

Cynamon Jaśmin Śliwka

Piżmo Biała ambra Drzewo sandałowe Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chevignon Perfumes by Chevignon.

Image Woman

Chevignon Perfumes Recenzje Perfum

Forest
Forest

Chevignon trafił w moje ręce zupełnym przypadkiem i z całą pewnością przypnę mu w głowie metkę ‘uniseksa’.
Na otwarciu czuję jabłko i bergamotkę, i o dziwo coś kamforowego, może być to tez kwestia samej wody (bo do najmłodszego egzemplarza nie należy) a może i nie, może to i ambra taka trochę brudna. Pierwszy raz miałam styczność z tym zapachem, więc nie wiem.
Po tej kamforowej i wcale nie koszmarnej nucie nadchodzi piękny, przestrzenny jaśmin i śliwka taka prosto z drzewa, nie do końca dojrzała.
Wydaje się nieco kręcący w nosie i pikantny (obstawiam cynamon). Wytrawności dodaje odrobina mchu.
Znam tylko jeden podobny zapach, który bardzo sobie cenię – Cerruti Image, który daje mi poczucie wolności.
Podobne do tego, które się ma stojąc nad brzegiem morza na skraju klifu, kiedy rześki wiatr owiewa twarz i nozdrza.
Tylko Cerruti wwierca się w nos a Chevignon jest bardzo delikatny, utrzymuje się ok. 5-6h.
Pod koniec swojej działalności na mojej skórze zostawia delikatną ambrę i piękne jakościowe mydełko.
Kojarzy mi się jeszcze z wiosną. No uroczy jest, tak po prostu.
Opakowanie świetne, proste, jak rżnięte z lodu.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chevignon Chevignon Perfumes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chevignon Chevignon Perfumes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chevignon Perfumes marki Chevignon. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chevignon Perfumes marki Chevignon reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ralph Lauren Safari for Men Cereus Cereus No.5 Jennifer Lopez Deseo for Men La Perla GrigioPerla Hedo White Antica Farmacista Fico Verde Olivier Durbano Jade Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 Liz Claiborne Lucky You s.Oliver Superior LR Agent XY Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme Florascent Du Soleil