Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Chance Eau Vive Chanel dla kobiet

Chance Eau Vive Chanel dla kobiet

Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Filmy Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Filmy
Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia

Chance Eau Vive marki Chanel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Chance Eau Vive został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, grejpfrut i cytrusy; nutami serca są jaśmin i białe piżmo; nutami bazy są wetyweria, cedr i irys.

Czerwona pomarańcza Grejpfrut Cytrusy

Jaśmin Białe piżmo

Wetyweria Cedr Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chance Eau Vive by Chanel.

L'Eau par Kenzo pour Homme

Chance Eau Vive Recenzje Perfum

Viollence
Viollence

W sumie udałam się do perfumerii na S. aby przetestować na sobie inny produkt, ale oczywiście zagadnęła mnie konsultantka i zaproponowała test tejże wariacji na temat Chance. Obiecywała złote góry: że na każdym inaczej się rozwija, że niespotykany, że inny, że idealny na wiosnę. I dodatkowo, że "nie czuć w nim cytrusów", bo przyznałam, że nie przepadam za tą nutą na mojej skórze. Cóż, pomyślałam, może faktycznie spróbuję.
I cóż, niestety zapewnienia Pani konsultantki się nie sprawdziły. A w zasadzie pierwsze, które było moim wymogiem.
Na mojej skórze te perfumy są tak cytrusowe, że aż ciężko uwierzyć. Przez bite 2 godziny od aplikacji czułam praktycznie tylko cytrusowy miks, odrobinę podbity irysem i jaśminem, ale jest to tak delikatny niuans, że praktycznie nie gra w tym czasie roli. Zapach jest bardzo świeży, lekki, jeśli ktoś lubi cytrusy to myślę że ta faza będzie dla niego przyjemna.
Dopiero około 4 godziny od aplikacji zapach zaczyna się ocieplać, a kwiaty i nuta piżma faktycznie wychodzi. Jest to natomiast nadal aromat lekki, zwiewny. Kobiecy, delikatnie kwiatowy, irys nie gra tu dużej roli, bardziej mieszanka jaśminu z pozostałością cytrusów i wetywerii.
Ładny, ale nie mój. Nie lubię cytrusów na swojej skórze, więc te pierwsze 2 godziny nie do końca mi odpowiadają. Druga faza jest natomiast bardzo przyjemna dla mojego nosa, pytanie tylko czy byłabym w stanie zapłacić takie pieniądze za taką kompozycję ;)
Zapach bardzo trwały na mojej skórze. Jeśli ktoś lubi cytrusy, to można testować.

2017
Paulina092
Paulina092

Muszę stanąć w obronie Chance Eau Vive! Testowałam go w perfumerii i na mnie ten zapach trzyma się jak przyklejony, czuję go nawet po kilkunastu godzinach. Blotterek pachniał przez tydzień, aż go wyrzuciłam. Kilka dni temu dostałam do zakupów próbkę tych perfum i sytuacja nadal ta sama, trzyma się niczym radziecki beton ;)

A jaki jest zapach? Przyjemny cytrusowo-kwiatowy na ciepłe dni. Dla mnie Eau Vive plasuje się pomiedzy klasyczną Chance EDT a wersją Eau Fraiche, równocześnie zawierając w sobie pierwiastek Eau Tendre. Nie ma tu nic przełomowego ani unikatowego. Jako że posiadem Chance EDP i chciałabym coś w podobnym typie, lżejszego, ale z klasą bardzo możliwe, że zdecyduję się na zakup Eau Vive bądź Eau Fraiche.

kpnz
kpnz

W stylu wersji Tendre, ponieważ czuć tutaj taką radość płynącą z owoców. Jednak tutaj o nieco innym charakterze i jednak odrobinę słabsze. Takie cytrusy z echami pomadki do ust w tle. "Kobieciuchowaty" jak ja to określam. Pasujący na co dzień do pogodnej, radosnej i eleganckiej pani.

MarleenM
MarleenM

Ale jak to? Chanel przyzwyczaiło do jakości, nie wszystkie zapachy ze mnà współgrajà, ale uwielbiam je wàchać na innych. Szukajàc zapachu na lato pobiegłam przetestować eau Vive. Tak mnie urzekł na kartoniku, że się spryskałam. Wyszłam z perfumerii i trzy sklepy dalej była już tylko ulotna mgiełka. Szukam wàcham. Nie ma! Sorry moje mydło szary jeleń ma większá trwałość. Gdybym je zamówiła w ciemno przez internet nie uwierzyłabym, że to oryginał. A perfumy trzymajà się na mojej skórze mocno. Może jest gdzieś, ktoś na kim będá trwały, chcę w to wierzyć. Nie kupować w ciemno.

gardenia
gardenia

Dziś pobiegłam testować nowość domu Chanel Vive la France, eee, nie wróć, Chance Eau Vive! Synek, który był ze mną zaraz po przekroczeniu progu eleganckiej perfumerii stwierdził, że jest głodny i że chce bułkę, której namiętnie zaczął szukać w mojej torebce. Ja w tym czasie zdążyłam psiknąć Eau Vive na nadgarstek i wyczuć sporą dozę grapefruita i cytrusków. ładne. Następnie Synek zaczął biegać po perfumerii w poszukiwaniu pszczółki i biedronki, czyli Jego ulubionych perfum M.Jacobsa. W tym czasie Eau Vive zaczął przeistaczać się w ciut trawiasty z lekką nutą wetywerii zapach, ciut męski, zdziwiłam się nieco nawet ale już mój Synek wołał zadowolony: Mamo, zgadnij, gdzie tu jest pszczółka i biedronka? Szybko zaaplikowałam sobie Eau Vive na włosy i szyję, co by sprawdzić, czy są trwałe i jak w ogóle i w szczególe, w tym czasie głos mojego Synka był coraz bardziej natarczywy: no gdzie są tu pszczółka i biedronka!!! Podziękowałąm grzecznie i opuściłam perfumerię. Na dworze dobiegał mnie przyjemny miks białych kwiatów taki mydełkowaty, delikatniusi i świeży ale po godzinie nie czułam już prawie nic, z resztą i tak zapomniałam szybko o tym zapachu, bo Synek znalazł 2 kamienie, które stwierdził, że są jajami dinozaura i to dopiero było ciekawe odkrycie!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chance Eau Vive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chance Eau Vive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chance Eau Vive marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chance Eau Vive marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Midnight Rose Eisenberg J'ose Tom Ford Noir Pour Femme Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Chance Eau Fraiche Juliette Has A Gun Romantina Juliette Has A Gun Not A Perfume Narciso Rodriguez Narciso Eau de Toilette Escentric Molecules Molecule 01 Giorgio Armani Sensi Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Mugler Alien Essence Absolue Burberry The Beat Chanel Coco Noir Cartier La Panthere Legere Tom Ford Mandarino di Amalfi Cacharel Eden Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lacoste Lacoste Pour Femme Givenchy Ange ou Demon