Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Allure Sensuelle Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Allure Sensuelle Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Mam: 5 Miałem: 8 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

Allure Sensuelle Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia

Allure Sensuelle Eau de Toilette marki Chanel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Allure Sensuelle Eau de Toilette został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, róża, irys, suszone owoce i wetyweria; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia, piżmo i labdanum.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz

Jaśmin Róża Irys Suszone owoce Wetyweria

Ambra Paczula Wanilia Piżmo Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allure Sensuelle Eau de Toilette by Chanel.

Purplelips Sensual

Allure Sensuelle Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Allure Sensuelle Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Allure Sensuelle Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allure Sensuelle Eau de Toilette marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allure Sensuelle Eau de Toilette marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Cartier La Panthere Chanel Cristalle Eau Verte Guerlain L'Heure Bleue Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain Cartier La Panthere Legere Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Alexander McQueen My Queen Chanel Chanel No 5 L'Eau Jean Paul Gaultier Classique Chanel Chance Eau Fraiche Trussardi Donna Trussardi 2011 Chanel Coco Eau de Parfum Sensai The Silk Eau de Toilette Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Juliette Has A Gun Romantina Hermes Un Jardin En Mediterranee Chanel Coco Eau de Toilette Christian Dior Fève Délicieuse