Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Lait et Chocolat Chabaud Maison de Parfum dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
mleczny
Lait et Chocolat Chabaud Maison de Parfum dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lait et Chocolat marki Chabaud Maison de Parfum to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lait et Chocolat został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Chabaud. Nutami głowy są jaśmin i ciemna czekolada; nutami serca są cedr i drzewo tekowe; nutami bazy są wanilia, piżmo, mleko i czekolada.

Jaśmin Ciemna czekolada

Cedr Drzewo tekowe

Wanilia Piżmo Mleko Czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lait et Chocolat by Chabaud Maison de Parfum.

Lait et Chocolat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chabaud Maison de Parfum Lait et Chocolat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chabaud Maison de Parfum Lait et Chocolat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lait et Chocolat marki Chabaud Maison de Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lait et Chocolat marki Chabaud Maison de Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Estée Lauder Youth-Dew Amber Nude Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Montale Vanilla Extasy Chopard Happy Spirit Magical Nights Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Voluspa Cafe Petite Laurence Dumont Vanille Orientale Laurence Dumont Vanille Chocolat Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Jill Stuart Vanilla Lust Serge Lutens Rahat Loukoum