Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

1881 Bella Notte Woman Cerruti dla kobiet

1881 Bella Notte Woman Cerruti dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

1881 Bella Notte Woman marki Cerruti to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. 1881 Bella Notte Woman został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Aurelien Guichard. Nutami głowy są jeżyna i bergamotka; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Jeżyna Bergamotka

Kwiat pomarańczy

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1881 Bella Notte Woman by Cerruti.

1881 Bella Notte Woman Recenzje Perfum

amanda
amanda

W sumie taki niepozorny Cerruti,a skrywa ciekawy,niebanalny zapach w cieniowanej ciemnoniebieskiej buteleczce.
Co w nim jest takiego ciekawego?,ano zajrzyjmy.
Jest słodycz,ale nie mdła,bo całkiem zgrabnie została przełamana delikatnym cytrusem.
Jasne,kremowe piżmo nadaje całości wyrazistości.
Ciepłej,miękkiej oprawy dodaje wanilia.
Niby prosty zapach a jakże wdzięczny,skrojony na włoską modłę.
Jest gęsty i nasycony.Nasycony Południowym słońcem i klimatem.

agnieszkaw73
agnieszkaw73

Będą się podobać i powinny się podobać, ponieważ są śliczne, otulające, z nutami drzewnymi, a zatem także ciepłe. Mnie urzekły. Pachną elegancją, subtelnością, powściągliwością... To uroczy zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti 1881 Bella Notte Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti 1881 Bella Notte Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1881 Bella Notte Woman marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1881 Bella Notte Woman marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Bvlgari Omnia Amethyste Hermes Kelly Caleche The Body Shop Rougeberry Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream Ella Mikao Yujin Feroce Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Rasasi Abeer Arno Sorel Jardins de Babel Women D.S. & Durga 1538 Rheims LR Heidi Klum Dreams Donna Karan DKNY Golden Delicious