Marki » C » aromatyczne « Grupy

English Lavander Caswell Massey dla kobiet

English Lavander Caswell Massey dla kobiet

miodowy

English Lavander marki Caswell Massey to aromatyczne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, jaśmin, miód i kwiat pomarańczy.

Lawenda Jaśmin Miód Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Lavander by Caswell Massey.

English Lavander Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caswell Massey English Lavander, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caswell Massey English Lavander, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Lavander marki Caswell Massey. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Lavander marki Caswell Massey reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men Oriflame S8 Annick Goutal Eau de Lavande La Perla Grigioperla Attitude Sonia Rykiel Rykiel Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice O Boticario North Wind Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Skeem Tea Leaf Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme