Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L’Eau de Toilette Carven dla kobiet

L’Eau de Toilette Carven dla kobiet

Mam: 10 Miałem: 2 Chcę: 7 Ukochany zapach: 1

L’Eau de Toilette Carven dla kobiet Zdjęcia

L’Eau de Toilette marki Carven to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. L’Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są włoska cytryna, groszek pachnący i piwonia; nutami serca są frezja, biały hiacynt i wisteria; nutami bazy są drzewo sandałowe, białe drzewa i piżmo.

Włoska cytryna Groszek pachnący Piwonia

Frezja Biały hiacynt Wisteria

Drzewo sandałowe Białe drzewa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau de Toilette by Carven.

Le Parfum

L’Eau de Toilette Recenzje Perfum

Just2000
Just2000

A ja prawie nie czuję Carven L’Eau na sobie :(

Po pierwszej aplikacji w ogóle nic nie czułem, więc spryskałam się ponownie - dosyć obficie.

Piwonii nic a nic :(

Świeżość, owszem, tak, ale lubię czuć, oprócz świeżości, także zapach.

A czuję tylko wtedy gdy wwącham się w nadgarstek.

Co poszło nie tak??

Rozan
Rozan

Zgadzam się z opinią, że Carven L'eau de Toilette mają podobny wydźwięk do L'imperatrice, jednak w pięknym, kwiatowym wydaniu. Łączą w sobie elegancję i beztroskę. Utrzymują się kilka godzin przy delikatnej, acz nie gasnącej projekcji. Na wiosnę i lato, do pracy i większe wyjścia też.

fifroczna
fifroczna

To jest mój zapach poprzedniego lata! Zazwyczaj nie przepadam za kompozycjami czysto kwiatowymi, ale ta ma w sobie coś, co urzeka. I ja wiem, czym to coś jest. To groszek :) Delikatny figlarny groszek, dlaczego nie spotykam go częściej w perfumiarstwie? W połączeniu z cytrusami nadaje temu zapachowi maksymalnej świeżości. Uwielbiam ten moment, kiedy wychodzę spod prysznica w gorący dzień i się nimi psikam - turbodoładowanie orzeźwienia w kwiatowtym (!) wydaniu. I chociaż nuty są zupełnie odmienne, to sam wydźwięk zapachu kojarzy mi się z D&G L`Imperatrice - jest młodo, bestrosko i uroczo. Trwałość zadowalająca. Projekcja subtelna, nie siedzi blisko przy skórze, ale też nie narzuca się otoczeniu poza naszą tzw strefą komfortu. Polecam na wiosnę i lato :)

vertigo
vertigo

Carven L'Eau de Toilette to przyjemny zapach na ciepły sezon. Nie wyczuwam żadnych konkretnych nut, to mieszanka kwiatowo-owocowa, delikatna i świeża.
Ma charakter zapachu, którym perfumuje się żele pod prysznic albo szampony.
W tym przypadku mi to nie przeszkadza, kompozycja jest spójna, prosta, łatwa i bezkompleksowa.
Jednak do klasy i kobiecości Carven Le Parfum jest jej na pewno daleko.

Evellinnee
Evellinnee

Bardzo przyjemny, świeży i nie drażniący. Dziewczęcy, radosny, letni zapach młodości.

kotunaplotu
kotunaplotu

Można z nim poczuć się młodziej.
Nie jest ciężki, duszący. Podoba mi się, choć mógłby być mniej kwiatowy. Nie jest tandetny - jest elegancki i ma coś w sobie przyjemnego, dziewczęcego.
Raczej nie zmienia się w kontakcie ze skórą pod upływem czasu.
Może być na codzień jak i na wyjście do czarnej sukienki. Polecam do wypróbowania.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven L’Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven L’Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau de Toilette marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau de Toilette marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain Chanel Cristalle Eau Verte Chanel Coco Eau de Toilette Serge Lutens Daim Blond Guerlain Samsara Eau de Parfum Guerlain Insolence Eau de Parfum Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Cartier La Panthere Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Pierre Balmain Ambre Gris Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Burberry My Burberry Lolita Lempicka Fleur Defendue Pierre Balmain Ivoire Narciso Rodriguez Narciso Hermes Un Jardin En Mediterranee Shiseido Zen Bvlgari Omnia Green Jade Christian Dior Dolce Vita Giorgio Armani Armani Code Luna