Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Intrigue Carven dla kobiet

Intrigue Carven dla kobiet

Intrigue marki Carven to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Intrigue został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, tangeryna i liść czarnej porzeczki; nutami serca są jaśmin, gałka muszkatołowa, brzoskwinia, lilia i Śliwka; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Tangeryna Liść czarnej porzeczki

Jaśmin Gałka muszkatołowa Brzoskwinia Lilia Śliwka

Wetyweria Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Intrigue by Carven.

Intrigue Recenzje Perfum

Forest
Forest

W moje ręcę zupełnie przypadkowo dostała się flaszeczka Intrigue czy mnie zaintrygował? Niekoniecznie.
Dlaczego? Bo już znam jego braci i siostry. To zapach dokładnie w stylu, o mocy i wydźwięku Piątki.
Taki kobiecy, z pazurem, zdecydowany.
Otwarcie jest maksymalnie kwaśne, nieprzyjemne, aldehydowe wręcz, już myślałam, że mi się po prostu z lekka podpsuły (ponieważ moja flaszka jednak do najmłodszych nie należy) ale nie, to po prostu wetyweria ze skórką z cytryny i mchem tak oszałamia. Po ok. 10min wyczuwam już gałkę muszkatołowa i delikatne osłodzenie zapachu wanilią. Następnie ewoluuje do ogromnej, dojrzałej brzoskwini z jaśminem, jest bardzo kobieco.
Trzeba przyznać mu ogromną trwałość - rzędu 8-10h
Wszystko dobrze wyważone ale aż chciałoby się zanucić: 'Ale to już było...'
Projekcja na ok. 40cm
I nic nie wyróżnia niestety Intrigue, nic nie każe mi wracać nosem do nadgarstka, jest moc, jest klasa ale brak oryginalności.
Poprawne retro - te dwa słowa wg. mnie oddają dobrze ducha Intrigue.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Intrigue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Intrigue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Intrigue marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Intrigue marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Lacroix Rouge Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Lancome Cuir de Lancôme Esteban Classic Chypre Sylvie No. 7 La Perla Blue Lotto Gravity Power for Women Atkinsons Euforia Gosh KAOS Brut Parfums Prestige Aphrodisia Jean Patou Caline