Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Carven Vetiver Carven dla mężczyzn

Carven Vetiver Carven dla mężczyzn

Carven Vetiver marki Carven to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Carven Vetiver został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, trawa cytrynowa i bergamotka; nutami serca są pomarańcza, lawenda i geranium; nutami bazy są benzoes, cedr, drzewo sandałowe i wetyweria.

Grejpfrut Trawa cytrynowa Bergamotka

Pomarańcza Lawenda Geranium

Benzoes Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carven Vetiver by Carven.

Vetiver

Carven Vetiver Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Vetiver marki Carven wprowadził mnie w szok.
Składniki tego dzieła są nadzwyczaj przyjazne i interesujące. Bardzo lubię wetiverowe zapachy a tu jeszcze taka piekna recenzja skreślona przez lucky, a w sklepie dobra cena. Nic, tylko kupować.
Tylko zanim do kasy bym doszła umarłabym kilka razy.
Dlaczego? Ponieważ początek jest zabójczy. Tak potężnego uderzenia w nos chyba jeszcze nie przeżyłam nigdy. I niestety był to dla mnie nokaut. Potężny cios wetywerii i chyba cedru ale w dawce nie do udźwignięcia zagłuszył wszystkie pozostałe składniki i trzymał mnie w swojej fortecy. Nie było to ani ładne , ani przyjemne.
Ale ponieważ test zobowiązuje a ja byłam wręcz nastawiona na zakup, oddaliłam się od owej kasy noszac dalej Vetiver.
I co się okazało - im dalej w las, tym lepiej. Zapach niewiele się zmienił ale znacząco wyciszył. Zaczęły nieśmiało przebłyskiwać nutki geranium, lawendy i trawy cytrynowej. Kompozycja stała się aromatyczna, ziołowa i odrobinę drzewna. Coraz ładniej, coraz bardziej interesująco, coraz przyjaźniej. O, taki Vetiver chciałabym mieć. Po czasie sądzę,że ten uderzający efekt pasowałby do panów, natomiast poźniej zapach kieruje się w stronę uniseks.
Nie wiem czy dokonam zakupu, bo ciężko przetrwać mi początek, który trwa około godziny, tym nie mniej uważam,że jest to zapach ciekawy.Trwałość bardzo dobra- około 8 godzin, projekcja na długość ramion a po około 5 godzinach układa się bliżej skóry. Flakon taki, jak na zdjęciu.
Uważam, że należy przetestować przed zakupem.

2017
lucky
lucky

zapach godny polecenia - obu plciom. Kupilam go wczesniej testujac na bloterku, byl boski, w sklepie na nadgarstku i ocenilam ze tak to jest to teraz jeednak nie awsze nosze go globalnie bo jest bardzoo intensywny, ale piękny.
Można go okreslic jako zapach zielony - zielarski wręcz. czuje trawe cytrynowa i lawende na pewno , gorzkie skorki z cytryny rowniez, drzewo sandalowe wnosi orientalność, podejrzewam ze zapach jest bombą z wetywerii natomiast nie umiem jeszcze sama wyodrebnic tej nuty , tak samo nie wiem czy czuc benzoesem go ale ogolem nieraz wyczuwam piekny zapach tzw starej zpomaranczowialej miekkiej ksiazki z biblioteki...nostalgicznie drzewnie aromatycznie, nawet bardzo slodko bym powiedziala zapach jest ewolujący, odurzający, optymistyczny, godny polecenia.
flakonik dla mnie przesliczny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carven Carven Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carven Carven Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carven Vetiver marki Carven. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carven Vetiver marki Carven reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Vetiver Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Christian Dior Dior Homme Parfum Adidas Born Original for Him Bentley Bentley for Men Intense Bottega Veneta Bottega Veneta Pour Homme Michael Kors Michael for Men Hermes Eau D`Orange Verte Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Lalique Encre Noire Tom Ford Grey Vetiver Hermes Un Jardin Sur Le Nil Gucci Gucci Guilty Absolute Nasomatto Black Afgano Dolce&Gabbana D&G Anthology Le Bateleur 1 Christian Dior Eau Sauvage Cologne Calvin Klein Obsession for Men Pierre Balmain Monsieur Balmain Hermes Equipage