Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Must de Cartier Pour Homme Vert Anis Cartier dla mężczyzn

Must de Cartier Pour Homme Vert Anis Cartier dla mężczyzn

lekko korzenny
cynamonowy

Must de Cartier Pour Homme Vert Anis marki Cartier to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Must de Cartier Pour Homme Vert Anis został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Feisthauer. Nutami głowy są bergamotka, zielona mandarynka, grejpfrut, kolendra i goździk (roślina); nutami serca są cynamon i imbir; nutami bazy są anyż, drzewo sandałowe, wetyweria, paczula, piżmo i cedr.

Bergamotka Zielona mandarynka Grejpfrut Kolendra Goździk (roślina)

Cynamon Imbir

Anyż Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Must de Cartier Pour Homme Vert Anis by Cartier.

Must de Cartier Pour Homme Vert Anis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Must de Cartier Pour Homme Vert Anis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Must de Cartier Pour Homme Vert Anis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Must de Cartier Pour Homme Vert Anis marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Must de Cartier Pour Homme Vert Anis marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Oscar de la Renta Oscar for Men Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown Etro Benetroessere Raving Cadillac Cadillac Floris Vetiver Nez a Nez Ambre a Sade Christian Audigier Christian Audigier For Him Guerlain Chamade Pour Homme Aramis Impeccable Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear Smell Bent Dr. Dreidel