Marki » C » aromatyczno - owocowe « Grupy

Eau de Cartier Zeste de Soleil Cartier dla kobiet i mężczyzn

Eau de Cartier Zeste de Soleil Cartier dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
Eau de Cartier Zeste de Soleil Cartier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Cartier Zeste de Soleil Cartier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Eau de Cartier Zeste de Soleil Cartier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau de Cartier Zeste de Soleil marki Cartier to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau de Cartier Zeste de Soleil został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak marakuja, yuzu i mięta.

Marakuja Yuzu Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cartier Zeste de Soleil by Cartier.

Eau de Cartier Zeste de Soleil Recenzje Perfum

darkmormokyle
darkmormokyle

,,Lemoniada''- jeśli trzeba było by opisać w jednym słowie ten zapach, to tak by brzmiało.

Perfumy wręcz stworzone na lato, bardziej jako odświeżająca mgiełka niż perfumy, bo znika ze skóry z prędkością światła. Zapach bardzo przyjemny, a na plus, że nie sztuczny, ani słodki. Ot przyjemna ochładzająca naszą skórę mgiełka lemoniadowego zapachu. Często w cytrusowych perfumach czuję nutkę...jakby odświeżacza do WC, a tu tak się nie dzieję i jestem mile zaskoczona.
Miłości między nami nie będzie, bo to nie mój typ.

Dla fanów cytrusów i delikatnych świeżaków w sam raz.

amanda
amanda

Na pierwszy rzut oka z nut to miks przyjemnego,lekkiego napoju na lato i aż samo nasuwa się na myśl by dołożyć plasterek jakiegoś cytrusu na szklaneczkę i rurkę do wolnego,leniwego sączenia.
W krótkim czasie pojawia się przyjemny lekki puder dodający ciepła całości. Prosty,lekki zapach po który chętnie sięga się latem.

Zakupowe okazje

Eau De Toilette 3.4oz
24.03 USD
Cartier Eau de Cartier Zeste de Soleil Eau De Toilette tester unisex 3.4 oz
Cartier Eau de Cartier Zeste de Soleil Eau De Toilette tester unisex 3.4 oz
29.69 USD
Eau De Cartier Zeste De Soleil Cologne by Cartier, 3.3 oz Eau De Toilette Spray unisex -Tester for Men
Eau De Toilette 1.7oz
32.99 USD
Eau De Cartier Zeste De Soleil by Cartier EDT Spray 3.3 oz Tester for Women
Eau De Cartier Zeste De Soleil by Cartier EDT Spray 3.3 oz Tester for Women
37.79 USD
Eau De Cartier Zeste De Soleil Cologne by Cartier, 3.3 oz Eau De Toilette Spray unisex for Men
37.79 USD
Eau De Cartier Zeste De Soleil Perfume by Cartier, 3.3 oz Eau De Toilette Spray unisex for Women
Eau De Toilette 6.7oz
Eau De Toilette 6.8oz
93.50 USD
Cartier Eau De Cartier Zeste De Soleil Eau De Toilette Spray 200ml 6.8oz
Cartier Eau De Cartier Zeste De Soleil Eau De Toilette Spray 200ml 6.8oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Eau de Cartier Zeste de Soleil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Eau de Cartier Zeste de Soleil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cartier Zeste de Soleil marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cartier Zeste de Soleil marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Rouge Bunny Rouge Embers Hermes Eau des Merveilles Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Serge Lutens Chergui Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Chanel Allure eau de parfum Carner Barcelona Cuirs Chanel Allure Hermes L’Ambre des Merveilles Olivier Durbano Black Tourmaline Serge Lutens Ambre Sultan Yves Saint Laurent Manifesto Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Carner Barcelona Rima XI Christian Dior Fève Délicieuse Lalique Living Lalique Juliette Has A Gun Not A Perfume Byredo Gypsy Water Lalique Perles De Lalique