Marki » C » kwiatowe « Grupy

Eau de Cartier Goutte de Rose Cartier dla kobiet

Eau de Cartier Goutte de Rose Cartier dla kobiet

Eau de Cartier Goutte de Rose Cartier dla kobiet Zdjęcia Eau de Cartier Goutte de Rose Cartier dla kobiet Zdjęcia Eau de Cartier Goutte de Rose Cartier dla kobiet Zdjęcia

Eau de Cartier Goutte de Rose marki Cartier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Cartier Goutte de Rose został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mathilde Laurent. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, wanilia, nuty drzewne i ambra.

Róża Wanilia Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cartier Goutte de Rose by Cartier.

Tendre Kiss

Eau de Cartier Goutte de Rose Recenzje Perfum

Perelka
Perelka

Wyjątkowo ładna kompozycja z kiepską trwałością i równie słabą projekcją.
Zapach jest śliczny. To ciekawa, intrygująca róża w niewielkiej ilości drewna i wanilii, całość podbita delikatnie ambrą. W kompozycji zdecydowanie dominuje róża, cała reszta jest daleko w tle, ale robi to tło fantastycznie. A wszystko w prostej, pięknej butelce. Od dłuższego czasu rozważam zakup, gdyż martwi mnie trwałość. Zapach niestety znika po chwili... Goutte de Rose dobrze sprawdzało się w spokojny wieczór z książką. Po godzinie - dwóch spokojnie można udać się spać, gdyż zapach nie przeszkadza w zasypianiu - po tym czasie pozostaje jedynie miła, bardzo delikatna baza. Niestety, to nie jest zapach, który utrzymywałby się chociaż połowę dnia.

Jol
Jol

Niestety, mimo iż suto skropiłam się wodą toaletową, po godzinie w ogóle nie czuję zapachu, nawet przy skórze. Moje trzecie podejście do tych perfum i niestety za każdym razem zapach ulatnia się zbyt szybko. Szkoda, bo jest to naprawdę piękny różany zapach. Tuż po aplikacji na skórę pachnie świeżo zerwaną różą, po chwili lekko się ociepla i... ulatnia.

kaka
kaka

Kupiłam w ciemno razem z Baiser vole, Kaskawlochy dzięki za recenzje ;) Niestety na mnie róża ginie dosłownie w mgnieniu oka, szkoda bo początek jest śliczny, a potem zostaje waniliowe słodkie drewno, ładne, ale bez duszy Głupia chemia:(

patetico
patetico

Bardzo bym chciała rzetelnie opisać ten zapach...
Jak zwykle w przypadku, gdy mam wątpliwości co do nut, wertuję sumiennie internet.
Owszem jest róża piękna, soczysta, niczym świeżo ścięty w ogrodzie kwiat, czyli dokładnie to, co miały oddawać te perfumy.
Ale zdecydowanie jest coś więcej, to znaczy składniki, dzięki którym ten efekt uzyskano.
Z pewnością nie wymienione tutaj liście fiołka, ale napotkałam też na rabarbar, chłodny, chrupiący i kwaskowaty, odrobinę cytrusów i nut zielonych.
W bazie często podawane jest białe piżmo, ale w trakcie użytkowania zapachu nie czuję go zupełnie, jest za to ciekawa ambrowa nuta.
I niewątpliwie cedr, ale w małej ilości.
Kropla róży, bądź różu (nie wiadomo jak tłumaczyć) to piękny zapach, odbieram go jako 'całoroczny', elegancki w dyskretny sposób, zupełnie nie kojarzy mi się z wiosną, a jeśli już, to właśnie tylko na początku.
Róża lekka i świeża osiada jednak na miękkiej, ciepłej bazie, jakby od fazy delikatnego pączka przechodziła do pełnego rozkwitu, a jednocześnie wyciszenia.
Przyznaję, że trochę mi to przeszkadza, że kiedy zapach naprawdę zaczyna mi się podobać, staje się tak bardzo bliskoskórny...
Ale może chodziło dokładnie o taki efekt, aby uzyskać ekskluzywną, ale delikatną wodę różaną, piękny flanker Eau de Cartier tym razem z różą w roli głównej.
Kategoria kwiatowa.
Dobra trwałość, projekcja początkowo przeciętna po krótkim czasie staje się bardzo subtelna.
Polecam wielbicielkom naturalnej róży w wersji 'light':)

xenia012
xenia012

Świetny,czysty różany zapach.Bez żadnych kombinacji,bez udziwnień-Izabela będzie zadowolona!
Mając go na sobie widzę ledwie rozkwitającą różowiutką różę na której widać krople porannej rosy.Super zapach na wiosnę!

Kaskawlochy
Kaskawlochy

Delikatne i naprawde rozane perfumy....rozwijajac sie przypominaja lekka wersje Gucci by Gucci.....To jest roza....bez mieszanek roza pieprz paczula itd.Pani Mathilde Laurent jest nosem genialnym...po arcydziele jakim sa "Baiser volé"...przyszla kolej na czysto rozane perfumy.Nie duszace,nie nachalne....D o s k o n a l e . . .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cartier Eau de Cartier Goutte de Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cartier Eau de Cartier Goutte de Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cartier Goutte de Rose marki Cartier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cartier Goutte de Rose marki Cartier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Trussardi Donna Trussardi 2011 Estée Lauder Sensuous Hermes Le Jardin de Monsieur Li Cartier Le Baiser Du Dragon Hermes Un Jardin Apres la Mousson Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Tom Ford Noir Pour Femme Cartier Baiser Vole Versace Versense Chloe Chloe Roses De Chloe Lacoste Lacoste Pour Femme Narciso Rodriguez Narciso Giorgio Armani Emporio Armani Lei Guerlain Idylle Givenchy Hot Couture Giorgio Armani Armani Code for Women Lalique Perles De Lalique Lalique Amethyst Hermes Un Jardin Sur Le Nil Christian Dior Dune