Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Piu Bellodgia Caron dla kobiet

Piu Bellodgia Caron dla kobiet

Piu Bellodgia Caron dla kobiet Zdjęcia Piu Bellodgia Caron dla kobiet Zdjęcia Piu Bellodgia Caron dla kobiet Zdjęcia

Piu Bellodgia marki Caron to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Piu Bellodgia został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Fraysse. Nutami głowy są goździk (roślina), róża, jaśmin i konwalia; nutami serca są cynamon i goździk (przyprawa); nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Goździk (roślina) Róża Jaśmin Konwalia

Cynamon Goździk (przyprawa)

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Piu Bellodgia by Caron.

Piu Bellodgia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron Piu Bellodgia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron Piu Bellodgia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Piu Bellodgia marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Piu Bellodgia marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Havana Pour Elle Ineke Evening Edged In Gold Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Renato Balestra Diamante Lobogal Lobogal Pour Elle Caron Nuit de Noel Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Coty Wild Musk Profumi del Forte By Night Black Histoires de Parfums Tubereuse 2 Virginale Ayala Moriel Tamya Filles des Iles Floral Sensuel