Marki » C » kwiatowe « Grupy

My Ylang Caron dla kobiet

My Ylang Caron dla kobiet

żółtych kwiatów
My Ylang Caron dla kobiet Zdjęcia My Ylang Caron dla kobiet Zdjęcia

My Ylang marki Caron to kwiatowe perfumy dla kobiet. My Ylang został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Fraysse. Nutami głowy są białe kwiaty, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami serca są kwiat czarnej porzeczki i mandarynka; nutą bazy jest wanilia.

Białe kwiaty Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Kwiat czarnej porzeczki Mandarynka

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Ylang by Caron.

My Ylang Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Taki z "My Ylang" ylang, jak z Grace Kelly "Brunet wieczorową porą" i to dosłownie, ponieważ perfumy nieodwołalnie zdominowała kruczowłosa czarna porzeczka. Centralnie, nieodwołalnie i od samego otwarcia. Konkretnie jej kwiat, czyli coś pomiędzy liściem a owocem. Porzeczka z sianem suszącym się na łące, okraszonym dodatkowo lekko dymną nuta, zupełnie, jakby ktoś wziął w rękę jedno takie źdźbło suchej już trawy i podpalił. Albo jeszcze inaczej: postawił na stole lufkę po marihuanie tuż obok szklanki z porzeczkowym kompotem. I proszę mi nie imputować, że ja tu jakąś sympatią do używek niecnych pałam - ja nic nie pałam tylko tak sobie przypuszczam... Wracając do tytułowego bohatera: ylang istnieje tu tylko i wyłącznie jako dosłodzenie porzeczkowej aury, a za pozór ukwiecenia odpowiadają zupełnie już inne roślinki, a mianowicie ledwo wyczuwalne róża z konwalią. Z nut serca pojawia się jeszcze cień mandarynki, absolutnie nie mający szans w starciu z całym batalionem kwitnących porzeczek. Wanilia podobnież - zdezerterowała - za to tlące się sianko smuży się w najlepsze.

Trudno stwierdzić, czy to zapach piękny, czy też wręcz odwrotnie. Z pewnością interesujący. I tylko tej nazwy nie pojmuję... Trwałość i dyfuzja przeciętne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Caron My Ylang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Caron My Ylang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Ylang marki Caron. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Ylang marki Caron reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yardley April Violets Elizabeth Taylor Black Pearls The Body Shop Lotus Petal Mary Kay Belara Roberto Verino VV Platinum Salvador Dali Little Kiss Cherry Loewe Aire Loewe Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Scents of Time Night Star Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Melvita Floral Water Camomille