Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Mystery Tobacco Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn

Mystery Tobacco Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy

Mystery Tobacco marki Carolina Herrera to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Mystery Tobacco został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Quentin Bisch. Nutami głowy są imbir, dzięgiel, osmantus i cytrusy; nutami serca są tytoń, wetyweria, paczula i drzewo gwajakowe; nutą bazy jest fasolka tonka.

Imbir Dzięgiel Osmantus Cytrusy

Tytoń Wetyweria Paczula Drzewo gwajakowe

Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mystery Tobacco by Carolina Herrera.

Mystery Tobacco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Mystery Tobacco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Mystery Tobacco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mystery Tobacco marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mystery Tobacco marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Armand Basi Basi Femme Byblos Blu Men Cool Rochas Desir Pour Homme Etro Shaal Nur Yves Rocher Hoggar Geoffrey Beene Grey Flannel Benefit My place or yours Gina Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Adidas Adidas Game Spirit Hermes Eau des Merveilles Pegase Arno Sorel Homme Lolita Lempicka Minuit Noir