Marki » C » orientalne « Grupy

Gold Incense Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn

Gold Incense Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Gold Incense Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gold Incense Carolina Herrera dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gold Incense marki Carolina Herrera to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gold Incense został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Constantin Gueros. Nutami głowy są dzięgiel, bergamotka, cynamon i aksamitka; nutami serca są cedr atlaski i labdanum; nutami bazy są kadzidło, madagaskarska wanilia i drzewo sandałowe.

Dzięgiel Bergamotka Cynamon Aksamitka

Cedr atlaski Labdanum

Kadzidło Madagaskarska wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gold Incense by Carolina Herrera.

Gold Incense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Gold Incense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Gold Incense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gold Incense marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gold Incense marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Fendi Asja Fendi Hanae Mori Hanae Mori Shaik Opulent Shaik Classic No 77 By Kilian Love by Kilian Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Yves Rocher Venise Avon Little White Dress Aramis JHL Ava Luxe Madame X Amouage Tribute Frances Denney Hope Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir