Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Chic For Men Carolina Herrera dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Chic For Men Carolina Herrera dla mężczyzn Filmy
Chic For Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia Chic For Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

Chic For Men marki Carolina Herrera to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Chic For Men został wydany w 2003 roku. Chic For Men stworzyli Carlos Benaim, Marc Chaillant i Rosendo Mateu. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, arbuz, kardamon i cytryna; nutami serca są cynamon i pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo i cedr.

Mandarynka Bergamotka Arbuz Kardamon Cytryna

Cynamon Pieprz

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic For Men by Carolina Herrera.

Chic For Men Recenzje Perfum

Jaqs
Jaqs

Zwykły,pospolity,słaby. Nic odkrywczego, nic ciekawego. Można go pomylić z jakimś Avonem, albo marketowym toaleciakiem. Szkoda, bo dość mocny zespół pracował nad nim i mógł wyjść piękny zapach, ale niestety... Może następnym razem, jak nie będzie presji na sukces marketingowy.
Carolino Herrero nie idź tą drogą!!!

Edytuję wpis i przepraszam zwolenników Avon, jeśli ich uraziłem. Trafiłem na taki Avon po którym zmieniam zdanie o marce. Reszta (o chicu) pozostaje niezmienna :)

2017
gurlen87
gurlen87

Powab CHIC zbudowany jest na prostym zestawieniu cytrusów, arbuza i pieprzu, do tego szczypta cynamonu. Przepis prosty, w efekcie powstaje owocowy elegancik o lekkim odcieniu klasycznym.Na mojej skórze również zaczyna pozytywnie wariować przy wyższych temperaturach. Trwałość i projekcja na wysokim poziomie. Typowe "pleasent must":), kategoria prezentowa do spółki z D&G PH i Moschino Forever.

dandysek
dandysek

Chic to bardzo fajne, bezpieczne perfumy. Kupiłem je na jakąś okazję bratu, którego perfumeryjna garderoba nie przekracza 1-2 zapachów i potrzebuje czegoś uniwersalnego. "Chic" fajnie sprawdza się w cieplejsze pory roku, ale dzięki drzewnym nutom dobrze też hula w okresie jesienno-zimowym. Na mojej skórze bardzo trwały.
Zestawiłbym go z Bvlgari Man.

ptissot
ptissot

Chic Caroliny Herrery poznałem kilka lat temu przez przypadek - na wakacyjnym lotnisku ukradziono mi inny zapach z bagażu i pierwszego dnia pobytu przed jedną z perfumerii zobaczyłem wielką reklamę tego zapachu - na chodniku stała olbrzymia butla z atomizerem i każdy mógł za free dowolnie kosztować :-)
No i wpadłem po uszy - przy ok 40 stopniowym upale Chic i jego bardzo silne otwarcie cytrusowo arbuzowe zaostrzone pieprzem i chyba cynamonem dawało wspaniale przyjemne oszołomienie i ogromną dawkę energii.
Gdy po pewnym czasie zapach przygasał pozostawała bardzo przyjemna baza cedrowo piżmowa. Całość troszkę w tonacji wody kolońskiej ale takiej super nowoczesnej i luksusowej a nie rodem z ubiegłej dekady.
Przez 3 tygodnie ta perfumeria zawsze była moim obowiązkowym punktem "zwiedzania"
Po powrocie do Polski kupiłem Chic ale w zimniejsze dni troszkę zaczął mnie drażnić swoim ostrym otwarciem lecz baza jest nadal wspaniała.

Niszka
Niszka

Bezpieczne perfumy, których chyba nie da się nie lubić, ale i w drugą stronę, kochać również nie. Klasyczne, casualowe, koniecznie do sprawdzenia przez miłośników klasycznej wody kolońskiej, gdyż jest ona punktem wyjścia dla tego zapachu. Duża dawka cytrusów lekko wzmocnionych przyprawami w wersji "light", głównie pieprzem i kardamonem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera Chic For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera Chic For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic For Men marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic For Men marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Azzaro Visit For Men Hermes Terre d'Hermes Carolina Herrera 212 Men Chanel Egoiste Gucci Envy for Men Laura Biagiotti Roma per Uomo Bvlgari Bvlgari Extreme Versace Versace Man Eau Fraiche Yves Saint Laurent M7 Prada Prada Amber Pour Homme Intense Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Carolina Herrera 212 VIP Men Creed Aventus Kenzo Kenzo pour Homme Rochas Rochas Man Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Montale Black Aoud