Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

CH Red & Gold Carolina Herrera dla kobiet

CH Red & Gold Carolina Herrera dla kobiet

Miałem: 1

CH Red & Gold marki Carolina Herrera to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. CH Red & Gold został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, cynamon, esencja różana i pralina; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i ambra.

Bergamotka

Jaśmin Cynamon Esencja różana Pralina

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CH Red & Gold by Carolina Herrera.

CH Red & Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera CH Red & Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera CH Red & Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CH Red & Gold marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CH Red & Gold marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Tumulte Ineke Evening Edged In Gold Robert Piguet Baghari 2006 Dana Navy Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Collistar Benessere dei Sensi DSH Perfumes The Color Orange MAC Asphalt Flower Daisy Fuentes Dianoche Passion Night Alta Moda Midnight Dreams Lulu Guinness Pink Pearls Nikos Sculpture Delicate Fleur