Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

CH Garden Party Carolina Herrera dla kobiet

CH Garden Party Carolina Herrera dla kobiet

CH Garden Party Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia CH Garden Party Carolina Herrera dla kobiet Zdjęcia

CH Garden Party marki Carolina Herrera to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. CH Garden Party został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi i ananas; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i przyprawy.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Ananas

Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about CH Garden Party by Carolina Herrera.

CH Garden Party Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera CH Garden Party, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera CH Garden Party, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum CH Garden Party marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu CH Garden Party marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Love at First Glow Laura Biagiotti Emotion Oriflame Volare Spring Flower Parfum Tiffany Trueste Lollia Inspire CnR Create Virgo Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Hugo Boss Boss Orange Celebration of Happiness Benetton Benetton Giallo Woman Bath and Body Works Sweet Pea Forever Jeanne Arthes Boum Que Calor Royal Apothic Venetian Grove