Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

212 VIP Men Carolina Herrera dla mężczyzn

212 VIP Men Carolina Herrera dla mężczyzn

wódka
tropikalny
212 VIP Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 VIP Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 VIP Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia 212 VIP Men Carolina Herrera dla mężczyzn Zdjęcia

212 VIP Men marki Carolina Herrera to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. 212 VIP Men został wydany w 2011 roku. 212 VIP Men stworzyli Emilie (Bevierre) Coppermann i Lucas Sieuzac. Nutami głowy są lima, kawior, pieprz, imbir i marakuja; nutami serca są przyprawy, wódka, gin i mięta; nutami bazy są ambra, skóra i nuty drzewne.

Lima Kawior Pieprz Imbir Marakuja

Przyprawy Wódka Gin Mięta

Ambra Skóra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 212 VIP Men by Carolina Herrera.

1 Million
Halloween Man
Zara Man Uomo
Rebel Hero
Mercedes Benz CLUB

212 VIP Men Recenzje Perfum

Ziu
Ziu

Do tego zapachu przyciągnęła mnie przede wszystkim reklama z genialnym Jon'em Kortajarena, który zauroczył mnie już w filmie Toma Forda – Single Man [polecam!], jednak same perfumy przebiły modela. Jest to zapach uwodzący od pierwszej chwili, lekko dymny, odrobinę słodki, nie ma w nim nic co pasowałoby do etykietki ‘sportowy, świeży, banalny’.

gurlen87
gurlen87

Postawiono na sprawdzony sposób z One Million. Wszystkie elementy zgrano w jeden wielki marketingowy sukces. Srebrna sztaba ewidentnie nawiązuje do swego złotego poprzednika. Jednak podobieństwo obecne jest tylko na poziomie bardzo powierzchniowym. VIP wydaje się opowiadać ciekawszą historię, można wyróżnić w czasie trwania przynajmniej trzy fazy w przeciwieństwie do jednostajnego 1 Million.
Słodycz w VIP jest bardziej urozmaicona. Czuć, malibu, kokosy, cytrusy w tle, wydźwięk kulinarny jest mocniejszy. Całość przyjemna-szampańska, choć do końca trudno wytrwać w zadowoleniu . Po 10-12h noszenia VIP czuję przesyt. Paradoksalnie trwałość i projekcja wręcz przejaskrawia kompozycję, która zaczyna odrzucać.

amen
amen

Nie widze podobieństwa pomiędzy zapachem tych perfumam a 1 Million Paco Rabanne (no chyba że zastanowimy się nad flakonem, który faktycznie może się kojarzyć). Faktycznie, w składzie znajdziemy podobne nuty ale finalnie zapachy są zupełnie inne. Czy tylko ja tak myślę? Zapach ciepły, może trochę zbyt słodki ale na pewno godny uwagi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Carolina Herrera 212 VIP Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Carolina Herrera 212 VIP Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 212 VIP Men marki Carolina Herrera. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 212 VIP Men marki Carolina Herrera reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense 2011 Gucci Gucci Pour Homme II Paco Rabanne 1 Million Carolina Herrera 212 Men Mugler A*Men Hermes Terre d'Hermes Hugo Boss Boss Bottled Christian Dior Dior Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Burberry London for Men Calvin Klein Euphoria Men Intense Gucci Gucci pour Homme Versace Versace Pour Homme Chanel Bleu de Chanel Giorgio Armani Armani Code Christian Dior Dior Homme Intense 2007 Amouage Jubilation for Men Givenchy Pi Christian Dior Dior Homme Parfum