Marki » C » kwiatowe « Grupy

Calypso Rose Calypso Christiane Celle dla kobiet

Calypso Rose Calypso Christiane Celle dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Calypso Rose marki Calypso Christiane Celle to kwiatowe perfumy dla kobiet. Calypso Rose został wydany w 2001 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, goździk (przyprawa), frezja i róża.

Irys Goździk (przyprawa) Frezja Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Calypso Rose by Calypso Christiane Celle.

Calypso Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calypso Christiane Celle Calypso Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calypso Christiane Celle Calypso Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Calypso Rose marki Calypso Christiane Celle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Calypso Rose marki Calypso Christiane Celle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Absolue Estée Lauder Pleasures Summer Fun Rochas Poupee Bath and Body Works Gardenia Hugo Boss Boss Orange Aroma M Geisha Hana-Cha Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique JoAnne Bassett Le Voyage Laura Ashley Dilys Floris Gardenia