Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Pure Gold Euphoria Women Calvin Klein dla kobiet

migdałowy
skórzany
żółtych kwiatów
Pure Gold Euphoria Women Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Pure Gold Euphoria Women Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Pure Gold Euphoria Women Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia Pure Gold Euphoria Women Calvin Klein dla kobiet Zdjęcia

Pure Gold Euphoria Women marki Calvin Klein to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Pure Gold Euphoria Women został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są daktyle, neroli i solar notes; nutami serca są kwiat pomarańczy, ylang-ylang, migdał i róża; nutami bazy są piżmo, absolut z wanilii, paczula, skóra i benzoes.

Daktyle Neroli Solar notes

Kwiat pomarańczy Ylang-ylang Migdał Róża

Piżmo Absolut z wanilii Paczula Skóra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Gold Euphoria Women by Calvin Klein.

Pure Gold Euphoria Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Pure Gold Euphoria Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Pure Gold Euphoria Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Gold Euphoria Women marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Gold Euphoria Women marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alexander McQueen Kingdom Summer Jette Joop Dark Sapphire Jil Sander Style Pastels Soft Yellow Avon Far Away Oscar de la Renta Soft Amber Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Lubin L de Lubin Parfums Elite Miss Elite Model In Love Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Ayala Moriel Tamya Benefit So Hooked on Carmella Halloween Halloween Water Lily