Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Pure Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn

Pure Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

agarowy
Pure Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Pure Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Pure Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia Pure Gold Euphoria Men Calvin Klein dla mężczyzn Zdjęcia

Pure Gold Euphoria Men marki Calvin Klein to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pure Gold Euphoria Men został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są szafran, kardamon i igły sosnowe; nutami serca są róża, wanilia i jałowiec; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo i agar (oud).

Szafran Kardamon Igły sosnowe

Róża Wanilia Jałowiec

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Gold Euphoria Men by Calvin Klein.

Pure Gold Euphoria Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Calvin Klein Pure Gold Euphoria Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Calvin Klein Pure Gold Euphoria Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Gold Euphoria Men marki Calvin Klein. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Gold Euphoria Men marki Calvin Klein reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Contradiction Givenchy Organza Indecence Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Rochas Absolu Adidas Adidas Victory League Geoffrey Beene Grey Flannel Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Atelier Flou Black Purple Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Rasasi Oudh al Mithali Chantecaille Kalimantan Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force