Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Noa L'Eau Flamingo Cacharel dla kobiet

Noa L'Eau Flamingo Cacharel dla kobiet

Noa L'Eau Flamingo marki Cacharel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Noa L'Eau Flamingo został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, czarna porzeczka i mandarynka; nutami serca są piwonia i jaśmin; nutami bazy są benzoes i białe piżmo.

Zielone Jabłko Czarna porzeczka Mandarynka

Piwonia Jaśmin

Benzoes Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noa L'Eau Flamingo by Cacharel.

Noa L'Eau Flamingo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cacharel Noa L'Eau Flamingo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cacharel Noa L'Eau Flamingo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noa L'Eau Flamingo marki Cacharel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noa L'Eau Flamingo marki Cacharel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Exte J`S Exte Pop Ralph Lauren Ralph Wild Avon Celebre Keiko Mecheri Passiflora Gin Tonic Gin Tonic Woman Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Fragonard Eau Fantasque Jeanne Arthes Sur Un Nuage Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9 Filles des Iles Floral Solaire Daisy Fuentes Dianoche Passion Vera Wang Preppy Princess