Marki » C » aromatyczne « Grupy

Burning Leaves CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn

Burning Leaves CB I Hate Perfume dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 10
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 6 Miałem: 4 Chcę: 6

główne akordy
drzewny
słodki

Burning Leaves marki CB I Hate Perfume to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Burning Leaves został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Brosius. Perfumy zawierają takie składniki, jak klon.

Perfume rating: 3.67 out of 5 with 10 votes.

Perfumowe Nuty

Klon

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 1
 
słaba 1
 
przeciętna 3
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 4
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Burning Leaves by CB I Hate Perfume.

Ten zapach przypomina mi...  
Bonfire
1 nie tak
A City On Fire
1 nie tak

Advertisement

Burning Leaves Recenzje Perfum

Kage
Kage

Początkowo zapach uderza gorzką wonią zgnilizny, rozkładu czającego się w lśniących wilgocią stertach więdnących liści. Szybko ewoluuje w kierunku słodkawej spalenizny, jasnego wędzarniczego dymu, czuję też aromat suszonych śliwek i tlącej się kartki papieru.
Burning Leaves zdecydowanie kojarzy mi się z jesienią, nieco już dymną, zamgloną ale nadal słoneczną, z suchymi liśćmi kruszącymi się w dłoniach i ogniskami palonymi na działkach - to wszystko powoduje, że odbieram go jako swojski, przyjazny zapach dzieciństwa.
I jak mrok kocham, tak tutaj go nie odnajduję ;)
Skojarzeń z kiełbasą na szczęście brak.

Bardzo podobnym zapachem jest wg mnie Bonfire Demeter, jednak w Bonfire zdecydowanie czuć "aromaty" grillowo-wędzarnicze oraz jakąś sztuczną nutę.

Trwałość - tutaj jedyny minus, perfumy nie zawierają alkoholu więc zapach dość szybko się ulatnia (u mnie trwa max 4 godz). Ratunkiem może być rozpylanie ich na włosy i ubranie.

Sep
12
2014
go_go_yubari
go_go_yubari

Miały być wędzone liście, ciemna, listopadowa noc i ogólnie mrok i ognisko. Jest wędzona, ale kiełbasa... a nawet nie tyle kiełbasa co otłuszczony, okadzony drąg, na którym tę kiełbasę ktoś wędził. Słodkawy, kręcący w nosie aromat tłuszczu, który wytopił się ze świeżo zrobionej kiełbasy jest na mojej skórze po prostu nie do zniesienia. Straszne rozczarowanie, bo liczyłam na coś naprawdę niesamowitego, a nie chcę pachnieć jak kiełbasa rzeźnicka z Wędzarni Wujka Zdziśka.

Feb
11
2013

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum CB I Hate Perfume Burning Leaves, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu CB I Hate Perfume Burning Leaves, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Burning Leaves marki CB I Hate Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Burning Leaves marki CB I Hate Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Kto lubi te perfumy, lubi także
Comme des Garcons Black Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Profumum Roma Fumidus Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Nasomatto Black Afgano Olivier Durbano Black Tourmaline CB I Hate Perfume November CB I Hate Perfume In The Library Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Diptyque L'Eau Trois Olivier Durbano Jade Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Profumum Roma Victrix Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Slumberhouse Norne Slumberhouse Jeke Comme des Garcons Hinoki Gucci Gucci pour Homme CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday

Advertisement

Popularne marki i zapachy: