Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

1996 Inez & Vinoodh Byredo dla kobiet i mężczyzn

1996 Inez & Vinoodh Byredo dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 10
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Miałem: 3 Chcę: 10

główne akordy
pudrowy
ambrowy
drzewny
paczulowy
aromatyczny
skórzany
Zdjęcia
1996 Inez & Vinoodh Byredo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

1996 Inez & Vinoodh marki Byredo to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. 1996 Inez & Vinoodh został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi jagody jałowca; nutami serca są fiołek i irys; nutami bazy są ambra, skóra i paczula.

Perfume rating: 3.33 out of 5 with 10 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Jagody jałowca

Środkowe Nuty
Fiołek Irys

Dolne Nuty
Ambra Skóra Paczula

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 2
 
duża 2
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 4
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1996 Inez & Vinoodh by Byredo.

Ten zapach przypomina mi...  
Hystera
1 nie tak

Advertisement

1996 Inez & Vinoodh Recenzje Perfum

JA 02
JA 02

Dla mnie to bardzo zbliżony zapach do Patchouli Leaves Montale...

Feb
16
2017
vertigo
vertigo

Pierwsza myśl po powąchaniu 1996 Inez & Vinoodh - Massimo Dutti! Przypomina mi zapach, którym perfumowane są te sklepy - słodkawą, ambrową paczulę.
Zapach Byredo jest jednak bardziej irysowy (marchewkowo), ziemisty i słodszy.
Szkoda, że nie czuję jałowca.
Wypada jednolicie, dla mnie niewiele się w nim dzieje, jest za mało emocji.
Mimo to, jego dystansująca natura daje poczucie luksusu.
Jesienno-zimowy otulacz, ale tylko dla noszącego. Innym wara.

Nov
24
2016
siberian
siberian

1996 miały nawiązywać do wizerunku dziewczynki niewinnej, uroczej - no po prostu dziewczynki. Tej ze zdjęcia dołączanego do minimalistycznego pudełka 1996. Lecz była ona istotą skrajną, o dziwnym wyrazie twarzy, budzącym wewnętrzny niepokój. Ma mocno pomalowane usta. Kontrowersyjnie? Tak, tak właśnie jest.
To przede wszystkim irys i paczula. Jakie one tu są piękne, po prostu brak mi słów. Zagrało to wspaniale, na pozór groźna paczula i irys, który tu jest bardziej ziemisty niźli pudrowy. Skrajności niczym w charakterystyce inspirującej dziewczynki. Lecz obstawiam, że wiele osób odbierze irysa jako typowo pudrowego, może tak być. Ja bardziej chłodzę na sobie zapachy i idą one w stronę goryczy, stąd może ujmuję pudrowości. Nawet jeśli jest jej więcej, niż czuję ja, to jest to puder z charakterem, nie mulący, lekko zleżały, brudny.
Mimo wydźwięku powyższej pary, perfumy są ciepłe. Są gorące wręcz. Mamy temperaturę ambry i osłodę jałowca. Jest tak przyjemnie, że mam ochoty wciągnąć całą tę woń i zamknąć pod kluczem w mej pamięci. Ale czy muszę to robić? W sumie nie, bo od pierwszego powąchania zapach ten został idealnie przeze mnie zapamiętany.
Nie ma tu typowej skóry. Moim zdaniem jest ona gdzieś subtelną bazą.
Jest oblepiający, żaden z niego leciutki zapach. Niektórzy mogą czuć się w nim brudno i nieświeżo. Ja z chęcią wybrałabym je na lato i jesień. Ale przede wszystkim na lato.
Kiedy mam je na sobie czuję się lekko odcięta od świata. Wiecie jak dokładnie? Jakbym znajdowała się w dużym mieście, lecz w dzielnicy poza komercyjnymi klubami i restauracjami tudzież rynkiem. Jest to taki chociażby krakowski Kazimierz. Siedzę tam, na dachu jednej z wysokich kamienic. Jest około 18, lato. Słońce zachodzi i idealnie znajduje się na poziomie mej twarzy, mocno razi i przyjemnie ociepla. Jest przede wszystkim pomarańczowo. Czuję kojący podmuch powietrza, lekki, ale mieszający wszystkie kontrowersyjne wonie pode mną. Gdzieś słyszę delikatny gwar, lecz nadal jestem ponad nim. Jest wspaniale.

Sep
01
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byredo 1996 Inez & Vinoodh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byredo 1996 Inez & Vinoodh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1996 Inez & Vinoodh marki Byredo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1996 Inez & Vinoodh marki Byredo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Kto lubi te perfumy, lubi także
Juliette Has A Gun Lady Vengeance Hermes Eau des Merveilles Marni Marni The Different Company Sublime Balkiss Byredo Gypsy Water Hermes Un Jardin En Mediterranee Diptyque 34 boulevard Saint Germain Phaedon Tabac Rouge L`Artisan Parfumeur Noir Exquis Juliette Has A Gun Not A Perfume Amouage Amouage Lyric Woman Hermes Jour d`Hermes Absolu M. Micallef Patchouli Byredo Bal d'Afrique Escentric Molecules Molecule 01 Hermes Le Jardin de Monsieur Li Cartier Baiser Vole Tom Ford Velvet Orchid Serge Lutens Chergui L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses

Advertisement

Popularne marki i zapachy: