Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bamboo Byblos dla mężczyzn

Bamboo Byblos dla mężczyzn

Bamboo marki Byblos to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Bamboo został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i pieprz; nutami serca są jaśmin, bambus, konwalia i fiołek; nutami bazy są drzewo tekowe, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Pieprz

Jaśmin Bambus Konwalia Fiołek

Drzewo tekowe Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bamboo by Byblos.

Bamboo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Byblos Bamboo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Byblos Bamboo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bamboo marki Byblos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bamboo marki Byblos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Novaya Zarya Sasha Calvin Klein CK Free Florascent Du Soleil Nautilus Aqua Nautilus Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Carthusia Carthusia Uomo Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Lotto Gravity Power for Men Oriflame Midsummer Man Le Labo Bergamote 22 Pacifica Avalon Juniper Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009