Marki » B » kwiatowe « Grupy

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet Zdjęcia Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Bvlgari dla kobiet Zdjęcia

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise marki Bvlgari to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sophie Labbe. Nutami głowy są grejpfrut, migdał i pomelo; nutami serca są jaśmin i herbata; nutami bazy są piżmo i cedr.

Grejpfrut Migdał Pomelo

Jaśmin Herbata

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise by Bvlgari.

Ange Ou Demon Le Secret (2014)
Un Jardin Sur Le Toit
De Bachmakov

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise Recenzje Perfum

marta1990
marta1990

Na co dzień to zupełnie nie moja kategoria, jednak pamietam, ze gdy pewnego letniego dnia spryskalam sie nimi, a temperatura przekraczała 35 stopni to wyszło z nich prawdziwe piękno. Idealnie skrojony zapach na upały. Na rozgrzanej skórze zaczynaja projektować na tyle ze ja co jakis czas czułam przyjemny obłok swoich perfum. Absolutnie jednak nie mogly nikogo męczyć lub narzucać sie bo to raczej ten zapach, który roztacza chmurkę zapachu obok nas, a nie ciągnie ogon zabijający mijanych ludzi. Czuć w nich świeżość i czystość ale na szczescie to nie jest czystość a la Chloé. To kobiecy, ciepły zapach. Polecam poznawanie sie z nimi w ciepłe, a nawet gorące dni. Trwalosc na mojej skórze około 6 godzin.
Poluje właśnie na jakaś mała pojemność bo z chęcią czasem użyje ich gdy podczas upałów będę potrzebowała czegoś nieinwazyjnego.

2017
Edi
Edi

Letni bardzo przyjemny zapach.
Pierwszy mocniejszy akord cytrusów mięknie i zamienia się w mleczno-wodny otulający delikatny i długo trwający filtr.
Propozycja idealna na lato, nie męczy - wręcz nastraja optymistycznie i otacza aurą relaksu.
Dobrze zbalansowany zapach, nuty przenikają się wzajemnie i otaczają niczym poranna rosa pełna woni mokrych liści i kwiatów. Po czasie z zapachu wybija się nuta zielonej herbaty i tak sobie miło trwa.
Potwierdzam po dłuższym czasie noszenia, że jest lekko podobny do Ogródka Nilowego, posiada zbliżoną nutę mokrych kłączy, ale tu są jednak delikatniejsze w odbiorze.

gabkap
gabkap

Cytrusy i herbata - przyjemny, lekki zapach na lato w stylu Aqua Allegoria.

Jasolcia
Jasolcia

Tak, zdecydowanie podobne do Ogrodu Nilowego Hermesa, jednak jest to zapach delikatniejszy. W ogrodzie wyraźnie czuję nutę marchewki, która nadaje charakteru, aczkolwiek bywa też drażniąca. Ogród jest bogatszy, pełniejszy, bardziej przestrzenny. Mon Jasmin... jest pozbawioną głębi wersją Hermesa. I niestety dużo mniej trwałą. Testowałam akurat na jednym nadgarstku Ogród pana Li Hermesa, a na drugim Bvlgari i ten pierwszy trzymał się dłuuugie godziny, a rękaw pachniał jeszcze po kilku dniach, natomiast po tym drugim już po 3 godzinach nie było śladu... Nilowy mam w domu i jest równie trwały.
A no i muszę się edytować, bo skusiłam się na flakon. I przyznam, że gdy testuję oba zapachy równocześnie, to Mon Jasmin.. wypada.... korzystniej. W Ogródku jest coś intensywnego i czasami mnie to drażni. Natomiast dopiero kiedy przetestowałam oba zapachy jednocześnie to w Mon Jasmin.. wyczułam wyraźnie jaśmin właśnie. Ponoszę latem, zobaczę, czy rzeczywiście tak mało trwały.
Edycja jesien 2016 :) Ano ponosilam latem i wiosną i nie są tak nietrwałe jak mi się początkowo wydawało. Ale są delikatne. Cytrusowe, fajnie się je nosi latem. W kwestii podobieństwa do Nilowego zdania nie zmieniam- po mojemu brat bliźniak.

amanda
amanda

Kategoria kwiatowa również nie jest adekwatna,bo jaśminu tu raczej zbyt wiele nie ma.
Za to więcej znajdziemy cytrusów.
Cytrusów z herbatką.
To bardzo fajne,lekkie perfumy na lato i to gorące,bo świetnie poczujemy się w towarzystwie cytrusowo herbacianym.
W dodatku czuć,że to perfumy "wyższo półkowe"

vertigo
vertigo

Bardzo przyjemny zapach!
Jestem zaskoczona, bo ostatnie premiery Bvlgari tylko mnie rozczarowywały.

Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise ma bardzo nieadekwatną nazwę. Sugeruje ona mroczny jaśminowy eliksir, a te perfumy to coś zupełnie innego.

To alternatywa dla tych, dla których Un Jardin Sur Le Nil to za dużo i za mocno. Lekki, naturalny, cytrusowo-herbaciany zapach z ledwo wyczuwalną nutką jaśminu. I naprawdę podobny do wyżej wymienionego. To chyba między innymi za sprawą delikatnej goryczki grejpfruta.
Dopiero dotarł do naszych sklepów, a byłby wspaniałą premierą w lecie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise marki Bvlgari. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise marki Bvlgari reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Jour d`Hermes Absolu Prada Infusion d'Iris Yves Rocher Rose Oud Hermes Un Jardin Sur Le Nil Narciso Rodriguez Narciso Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Tom Ford Sahara Noir Balenciaga Balenciaga L`Essence Elie Saab Le Parfum Hermes Eau des Merveilles Calvin Klein Truth Hermes Un Jardin En Mediterranee The Different Company Sublime Balkiss Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Hermes Le Jardin de Monsieur Li Mugler Alien Eau Extraordinaire Kenzo Kenzo Amour Hermes Un Jardin Apres la Mousson Calvin Klein Eternity Now For Women Balenciaga B. Balenciaga